Лікарі-проктологи «Нью Лайф» проводять діагностику з використанням сучасних технологій та методик
Аноскопія – діагностика стану просвіту прямої кишки за допомогою аноскопа, який дозволяє лікарю провести огляд анального каналу та частини прямої кишки. За допомогою аноскопії діагностуються геморой, поліпи, запальні зміни слизової оболонки. Анаскопія зазвичай доповнює ректальне дослідження та передує ректороманоскопії та колоноскопії.
Ректороманоскопія (ректоскопія) – діагностична ендоскопічна процедура огляду просвіту прямої та нижньої частки сигмовидної кишки. За допомогою ректороманоскопії можна діагностувати коліт, геморой, розростання слизової оболонки кишечника, тріщини та свищі прямої кишки.
Іригоскопія — рентгенологічний метод дослідження кишечника, як правило, виконується з контрастуванням. Рентгенівське дослідження дозволяє виявити нориці, поліпи, коліти, злоякісні новоутворення та інші аномалії та вади розвитку.
Колоноскопія. Цей метод дозволяє досліджувати весь товстий кишечник, від прямої до сліпої кишки. На сьогоднішній день колоноскопія вважається одним із найінформативніших діагностичних методів у проктології. Він дозволяє своєчасно виявляти такі утворення, як виразки та поліпи. Під час проведення даної процедури може бути проведена біопсія – забір зразків тканин слизової оболонки кишечника для подальшого лабораторного аналізу. У такий спосіб уточнюється форма захворювання (запальна, пухлинна, інфекційна).
Копрограма — розширений лабораторний аналіз калу, що дозволяє робити висновок про наявність запальних процесів у шлунково-кишковому тракті, виразкових хворобах, колітах, дисбактеріозі тощо.