Laboratory at the New Life Clinic

Laboratory research is a modern method of diagnosing a disease and monitoring a person’s condition. Laboratory tests help determine changes in the function of almost all organs without exception and, unlike other diagnostic methods, are performed without the direct participation of the patient himself. As a rule, a small amount of biological material is used for analysis: blood, urine, feces, gastric juice, a piece of tissue, etc.

Коли необхідно виконувати лабораторні тести

Основними причинами лабораторного дослідження є:
 • Запальні процеси
 • Інфекційні захворювання
 • гострі та невідкладні стани
 • Больовий синдром
 • Розлади ШКТ
 • Захворювання крові
 • Серцево-судинна патологія
 • Порушення роботи сечовидільної системи
 • Гінекологічні проблеми
 • Безплідність та порушення репродуктивних функцій
 • Ендокринна патологія

Лабораторна діагностика – це один із пріоритетних напрямків у роботі медичної клініки «Нью Лайф». Усі дослідження виконуються відповідно до міжнародних стандартів на обладнанні найвищого класу. Інтерпретація та розшифрування отриманих результатів проводиться досвідченими фахівцями – лікарями-лаборантами. Все перераховане гарантує точність дослідження та отримання якісної деталізації аналізу.

Послуги лабораторії "Нью Лайф"

Лабораторні дослідження в Нью Лайф проводяться з використанням сучасних технологій і методик

Клінічні дослідження становлять велику групу основних різнорідних за технологічним процесом досліджень, що проводяться з метою швидкої скринінгової оцінки стану пацієнта. Залежать від специфіки патології, але зазвичай включають загальний аналіз крові з формулою, загальний аналіз сечі, глюкозу крові, печінкові проби та маркери функції виділення.

Біохімія крові дозволяє виявити основні зміни в крові на рівні мікроелементів і основних ферментів. З отриманих результатів лікар діагностує порушення функції окремих органів.

Гормональний профіль виконується для скринінгу ендокринної функції залізистої тканини. Часто використовується в ендокринології при цукровому діабеті, порушеннях роботи щитовидної залози та надниркових залоз. Також має велике значення для визначення репродуктивних функцій у гінекології, жіночої та чоловічої безплідності та лікування порушень менструального циклу.

Інфекційна панель включає різні аналізи та тести на виявлення та визначення збудника, а також непряме визначення його активності. З цією метою проводяться пряма бактеріоскопія, культуральні методи з вирощуванням мікроорганізмів, визначення резистентності до антибактеріальних препаратів, серологічні, імунологічні та ДНК-аналізи.

Визначення маркерів запалення – різні тести для визначення активності запального процесу та уточнення його генезу та локалізації. Часто проводиться з метою контролю за лікуванням.

Video
Сучасні принципи консультування та ведення пацієнтів
Лікар: Нога Давид Анатолійович

Лабораторна діагностика в клінічній практиці

При первинному обстеженні лікар рекомендує план додаткового обстеження, щоб отримати об'єктивні дані про захворювання та підтвердити поставлений діагноз.
 1. Запальні процеси – Будь-який гострий або хронічний запальний процес супроводжується змінами у клітинному складі крові. При цьому для аналізу береться периферична кров із пальця, рідше із вени. У ході виконання дослідження визначаються окремі клітинні фракції крові, абсолютне або відносне переважання, або зниження однієї з них. Також визначаються маркери, які свідчать про те чи іншого процесу в організмі людини. Сукупність даних дає вичерпну картину захворювання.
 2. Інфекції – близькими до запальних змін можуть бути інфекційні процеси, які часто супроводжуються, зокрема, і запаленням. Особливо важливим у процесі лікування є визначення вірусного гепатиту, збудника виразкової хвороби, інфекційної причини хронічної бронхолегеневої патології, захворювань сечостатевих органів. Дослідження дозволяють не тільки встановити правильний діагноз, але й визначити чутливість мікроорганізмів до певних препаратів, що робить лікування більш ефективним.
 3. Визначення ризику розвитку патології – багато хронічних тяжких захворювань та загрозливих для життя подій можна попередити, дотримуючись певних рекомендацій щодо харчування та способу життя. Насамперед це стосується серцево-судинної патології, ризик розвитку якої визначається на сумі цілого ряду факторів, у тому числі показників лабораторних тестів. За наявності відхилень рекомендується профілактична терапія для корекції цих показників.

Також у пацієнтів «Нью Лайф» виконується низка інших тестів за різних проблем зі здоров’ям, а також з метою профілактики та попередження розвитку серйозних захворювань. При необхідності підготовки до аналізів проводиться інструктаж і у деяких випадках рекомендується перебування у стаціонарі клініки.

The main advantages of our clinic

ВИСОКОКЛАСНЕ ОБЛАДНАННЯ
ВИСОКОКЛАСНЕ ОБЛАДНАННЯ
Технічний потенціал клініки дозволяє проводити складні та багатоетапні дослідження
ЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ
ЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ
Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками та використовуємо лише найкращі матеріали
ПРИЙНЯТТЯ ВІРНИХ РІШЕНЬ
ПРИЙНЯТТЯ ВІРНИХ РІШЕНЬ
Якісний результат дозволяє приймати правильні клінічні рішення
КОНСУЛЬТАТИВНА ДОПОМОГА
КОНСУЛЬТАТИВНА ДОПОМОГА
Супровід та консультація за наявності змін у результатах досліджень
Make an appointment


  Doctors
  New Life
  Doctor Pavlo Luzan Pavlo Luzan
  Oncosurgeon
  Work experience: 27 years
  Doctor Liliya Kovalerenko Liliya Kovalerenko
  Radiologist
  Work experience: 14 years
  Doctor Rodion Fedorishin Rodion Fedorishin
  Urologist, Ph.D.
  Work experience: 25 years
  Doctor Galina Makarchuk Galina Makarchuk
  Obstetrician-gynecologist
  Work experience: 24 years
  Reviews
  New Life

  The language, style and spelling of the authors are preserved