Neurology at the New Life Clinic

A neurologist is a specialist whose competence includes the diagnosis, prevention and treatment of injuries and diseases of the human central and peripheral nervous system. In neurology, doctors perform various diagnostic tests that are highly complex. Treatment is also often long-term with the use of a range of drugs and rehabilitation measures.

Коли необхідно звернутися до невролога

Основними причинами звернення до невролога є:
 • Больові синдроми в області спини
 • Головні болі
 • Тремор у руках
 • Порушення кровообігу головного мозку
 • Запальні процеси в процесі нервових стовбурів
 • Важкі системні нервові розлади
 • Наслідки важких інфекцій із пошкодженнями нервових тканин

У міжнародній медичній клініці «Нью Лайф» послуги, що надаються неврологом, надаються комплексно, з урахуванням усіх анатомо-фізіологічних особливостей організму та із застосуванням сучасних методів обстеження та лікування.

The main advantages of our clinic

КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД
Умовою успішного лікування неврологічних захворювань є комплексне комплексне лікування.
ПРИЙНЯТТЯ ВІРНИХ РІШЕНЬ
ПРИЙНЯТТЯ ВІРНИХ РІШЕНЬ
Кваліфікований медичний персонал має великий досвід у лікуванні неврологічної патології.
ОСНАЩЕННІСТЬ
ОСНАЩЕННІСТЬ
У клініці представлено професійне якісне обладнання для контролю та лікування різних неврологічних захворювань
КОМФОРТ
КОМФОРТ
У клініці створено всі умови для лікування неврологічних захворювань

Послуги невролога в «Нью Лайф»

Неврологи клініки «Нью Лайф» проводять консультації та діагностику з використанням сучасних технологій та методик

Комплексне обстеження. У клініці «Нью Лайф» можна пройти комплексне обстеження з визначенням основних показників та маркерів найпоширеніших захворювань нервової системи. З цією метою лікар невролог виконає всеосяжний огляд, також можливе взяття аналізів для визначення маркерів основних захворювань нервової системи. При отриманні результатів визначаються ризики прогресу процесу, необхідність медикаментозного лікування та реабілітації. Додатково можуть проводитися ендоскопічні обстеження, УЗД, рентген діагностика, електроенцефалографія, ЕКГ та безліч інших досліджень.

Визначення неврологічного статусу. При спілкуванні з пацієнтом лікар визначає поведінку, реакцію на подразники, ступінь виразності основних рефлексів та загальний психічний стан. При неврологічному огляді лікар визначає стан та активність головного мозку, наявність ушкоджень периферичних нервів, за наявності больового синдрому визначається ступінь виразності та присутність функціональних порушень.

Медикаментозне лікування. У неврології однією з головних умов позитивного результату лікування є дотримання всіх рекомендацій лікаря протягом тривалого періоду часу. Препарати призначаються комплексно з використанням різних схем та нерідко вимагають лабораторного контролю. У процесі лікування лікарі відзначають динаміку процесу та необхідність приєднання реабілітаційних вправ.

Реабілітаційні програми. Реабілітація в лікуванні неврологічних розладів має важливе значення. Випадання функцій окремих органів чи рухів у кінцівках викликає великий дискомфорт та зниження якості життя пацієнта. Тому у неврології велика увага приділяється відновлювальній медицині. Для цього використовуються фізичні фактори, вправи та різні апаратні методики.

Make an appointment


  Video
  Сучасні принципи консультування та ведення пацієнтів
  Лікар: Нога Давид Анатолійович

  Лікування неврологічної патології

  За результатами огляду, аналізу даних лабораторних та інструментальних досліджень лікар-невролог поставить діагноз та призначить необхідне лікування
  1. БОЛІ У СПІНІ
   Болі в спині нерідко мають гострий характер і вимагають негайного лікування через появу вираженого дискомфорту та відсутності здатності до руху. При больовому синдромі лікар невролог визначає рівень ураження, наявність органічних ушкоджень. Для лікування використовуються апаратні методики, фізичні вправи, масаж, зовнішні протизапальні засоби, терапія з використанням пероральних лікарських засобів та ін’єкційного введення медикаментів у тому числі і як блокада больової ділянки.
  2. ЛІКУВАННЯ ТА ВІДНОВЛЕННЯ ПІСЛЯ СУДИННИХ РОЗБУДІВ Судинні ушкодження головного мозку часто розвиваються внаслідок порушень кровообігу при атеросклеротичних змінах, вроджених порушеннях будови судинної стінки (аневризми та розшарування). рух крові по судинах. Все це призводить до пошкодження тканин мозку та різних проявів у вигляді паралічів та парезів на різних рівнях та з різним ступенем вираженості. Для відновлення функцій застосовуються різні комплексні заходи, за якими контролює лікар невролог.
  3. ЛІКУВАННЯ СИСТЕМНИХ НЕВРОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬУ клініці «Нью Лайф» створені всі умови для діагностики та лікування різних патологічних процесів, що протікають з пошкодженням нервових тканин. Розсіяний склероз, хвороба Паркінсона та Альцгеймера, вікові порушення метаболізму часто призводять до серйозних ушкоджень нервової тканини. Для уповільнення прогресування процесу та зменшення частоти рецидивів та загострень потрібна кваліфікована допомога невролога, які в динаміці здійснює контроль за захворюванням та дає рекомендації щодо лікування.
  Doctors
  New Life
  Doctor Olga Bakurova Olga Bakurova
  Neurologist
  Work experience: 31 years
  Doctor Lyudmila Shpura Lyudmila Shpura
  Obstetrician-gynecologist
  Work experience: 10 years
  Doctor David Noga David Noga
  Head of the clinic, surgeon
  Work experience: 34 years
  Doctor Liliya Kovalerenko Liliya Kovalerenko
  Radiologist
  Work experience: 14 years
  Reviews
  New Life

  The language, style and spelling of the authors are preserved