Endocrinology at the New Life Clinic

An endocrinologist is a medical professional who diagnoses and treats patients with endocrine and metabolic disorders. These pathologies are very diverse in clinical manifestations and severity, which is not least due to the influence of hormones (biologically active substances) on almost all regulatory mechanisms in the human body.

Ендокринолог у Києві: послуги медичного центру «Нью Лайф»

Погіршення стану навколишнього середовища, згубний вплив ультрафіолету, постійні стреси та нераціональне харчування стали причиною різкого погіршення показників у галузі захворювань ендокринної системи. Такі хвороби швидко набувають хронічного характеру і можуть кардинально змінити спосіб життя людини. Центр ендокринології на базі клініки «Нью Лайф» у Києві запрошує для проходження планових оглядів, діагностики та лікування захворювань ендокринної системи.

Консультація лікаря ендокринолога показана кожній людині, яка спостерігає погіршення стану організму, що може супроводжуватися такими симптомами:

 • підвищена пітливість;
 • апатія;
 • порушення ліпідного обміну;
 • тремор рук;
 • збільшення зоба;
 • тривожність;
 • порушення сну.

На прийом до лікаря ендокринолога регулярно необхідно приходити людям, які страждають на цукровий діабет 1 і 2 типу, ожирінням, захворюваннями щитовидної залози, надниркових залоз, статевих залоз, гіпоталамо-гіпофізарної системи.

>

Комплексне обстеження професійними медиками дозволить вчасно виявити патологію, поставити точний діагноз і призначити ефективне своєчасне лікування, уникнути ускладнень та підтримати органи у здоровому стані для їх повноцінного функціонування.

Ендокринологія спеціалізується на вивченні досить складних процесів, що протікають в організмі, і охоплює сферу вивчення будови, особливостей функціонування та впливу на організм залоз внутрішньої секреції. Профілактика захворювань, пов’язаних з порушенням гормонального фону, буде результативною не тільки під впливом лікаря, а й при дбайливому ставленні пацієнта до свого здоров’я.

Послуги клініки ендокринології в Києві

Звернення до фахівця передбачає проведення комплексного обстеження. Лікар призначить аналізи крові для визначення рівня цукру, у разі наявності пухлин – біопсію для детального вивчення новоутворень, УЗД залоз внутрішньої секреції та інших органів, ухвалить рішення щодо необхідності консультації профільних фахівців (окуліст, уролог, гінеколог та ін.

При необхідності проведення операцій та лікувальних процедур наші клієнти будуть розміщені в стаціонарі клініки, що відповідає найсучаснішим стандартам та вимогам. Величезна перевага обстеження та лікування у приватному медичному центрі ендокринології – високий рівень сервісу та лояльна цінова політика. Ви не знайдете в прайсі цін, які будуть не по кишені українцям.

Записатися до ендокринолога  в медичному центрі «Нью Лайф» можна через форму на сайті або з за допомогою телефонного дзвінка.

Video
Сучасні принципи консультування та ведення пацієнтів
Лікар: Нога Давид Анатолійович

The main advantages of our clinic

ОСНАЩЕННІСТЬ
ОСНАЩЕННІСТЬ
Технічний потенціал клініки дозволяє проводити складні та багатоетапні дослідження
МАЛОІНВАЗИВНІСТЬ
МАЛОІНВАЗИВНІСТЬ
Усі процедури виконуються за допомогою продуманих та щадних методів
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Сучасне обладнання дозволяє проводити візуалізацію з високою роздільною здатністю, що покращує контроль над захворюванням.
КОМФОРТ
КОМФОРТ
Створено всі умови для проведення різних діагностичних процедур
Make an appointment


  Doctors
  New Life
  Doctor David Noga David Noga
  Head of the clinic, surgeon
  Work experience: 34 years
  Doctor Liliya Kovalerenko Liliya Kovalerenko
  Radiologist
  Work experience: 14 years
  Doctor Olga Bakurova Olga Bakurova
  Neurologist
  Work experience: 31 years
  Doctor Evgeny Cheshuk Evgeny Cheshuk
  Oncosurgeon
  Work experience: 4 years
  Reviews
  New Life

  The language, style and spelling of the authors are preserved