Preventive medicine at the New Life Clinic

Preventive medicine has long become the gold standard in various areas of therapeutic specialty in developed countries. People pay more attention to identifying risk factors for health disorders and reducing their impact by using various complex methods.

Коли рекомендуються профілактичні заходи

Приводом для застосування профілактичних заходів є:
 • Інфекційно-запальні захворювання
 • Серцево-судинна патологія
 • Хронічна патологія ШКТ
 • Захворювання опорно-рухового апарату
 • Порушення роботи сечовидільної системи
 • Ендокринна патологія
 • Онкологічні захворювання

Профілактична медицина на сьогодні займає провідне місце в роботі сімейного лікаря і насамперед спрямована на пошук та оцінку ризику розвитку різної тяжкої та хронічної патології та попередження її в майбутньому. З цією метою лікар проводить комплексну оцінку різних факторів та дає рекомендації, спрямовані на корекцію різних показників. Профілактичні заходи повинні проводитися системно з урахуванням харчування, корекції способу життя та нерідко із призначенням медикаментозних засобів. Лікар здійснює контроль і динаміку показників та факторів ризику.

The main advantages of our clinic

РАННЯ ДІАГНОСТИКА
РАННЯ ДІАГНОСТИКА
Технічний потенціал клініки дозволяє проводити складні та багатоетапні дослідження
МАЛОІНВАЗИВНЕ ЛІКУВАННЯ
МАЛОІНВАЗИВНЕ ЛІКУВАННЯ
При своєчасній діагностиці можна застосовувати органозберігаючі технології
КОМПЛЕКСНА ОЦІНКА
КОМПЛЕКСНА ОЦІНКА
Лікарі оцінюють не окремі симптоми, а цілісну картину
КОНСУЛЬТАТИВНА ДОПОМОГА
КОНСУЛЬТАТИВНА ДОПОМОГА
Супровід та консультація за наявності змін у результатах досліджень

Послуги профілактичної медицини в «Нью Лайф»

Профілактичні заходи у «Нью Лайф» проводяться з використанням сучасних технологій та рекомендацій

Визначення ризику факторів – фактори ризику багато в чому залежать від тієї чи іншої патології, яка може розвинутися у людини. При оцінці факторів ризику обов’язково враховується особливості конституції людини, спадковість та наявність різних захворювань у близьких родичів, спосіб життя (малорухливий, наявність стресів тощо), звички у харчуванні (перевага надається жирній їжі або навпаки рослинній), лабораторна діагностика. При цьому кожному показнику надається певний бал відповідно до розробленої в рекомендаціях системи. З суми балів – робиться висновок про потенційний ризик розвитку патології.

Лабораторні аналізи – часто відносять до одних із найточніших і прогностично значущих факторів ризику. Вони часто дозволяють об’єктивно оцінити наявність ризику захворювання та контролювати профілактичні заходи у ході профілактичного лікування.

Профілактичне лікування  – заходи щодо корекції охоплюють цілий комплекс різних призначень, спрямованих на запобігання розвитку хвороби. Профілактичне лікування ділять на первинне – коли попереджається розвиток самого захворювання та вторинне, у тих випадках, коли хвороба вже є, але необхідно попередити розвиток загострень, рецидивів та прогресування процесу.

Make an appointment


  Video
  Клінічний профілактичний напрямок
  Лікар: Нога Давид Анатолійович

  Профілактична медицина в клінічній практиці

  Стратегія, яка застосовується в міжнародній медичній клініці «Нью Лайф», заснована на багаторічному досвіді цілого ряду Європейських країн, коли за допомогою комплексних прогностичних та профілактичних підходів вдалося значно знизити захворюваність, інвалідизацію та смертність від більшості серйозних захворювань та їх ускладнень.
  1. Серцево-судинна патологія.Серцево-судинна патологія на сьогодні вважається найбільш значущою в інвалідизації та смертності в усьому світі. Тому профілактична медицина приділяє велике значення визначення ризику розвитку серцево-судинних порушень у пацієнтів та його корекції. У багатьох країнах у тому числі й Україні прийнято цільові програми щодо виявлення сприятливих факторів до розвитку ішемічної хвороби серця, артеріальної гіпертензії, гострих судинних подій (інфаркту та інсульту).
  2. Ендокринна патологія – серед ендокринних захворювань найбільша увага з метою профілактики звертається на порушення функцій щитовидної та підшлункової залоз. Для цього проводяться скринінг за допомогою УЗД, лабораторні дослідження гормонального профілю та визначення глюкози у крові.
  3. Онконобережність Онкологічні захворювання – це часто важкі прогресуючі процеси, що вимагають серйозного оперативного та хіміотерапевтичного лікування. У зв’язку з цим лікарі постійно перебувають у пошуку алгоритмів виявлення раннього розвитку найбільш поширеної онкопатології та її попередження на початкових етапах.

  Також у пацієнтів Нью Лайф виконується оцінка ризиків розвитку різних захворювань, у тому числі: нервової системи, інфекційних процесів, захворювань шлунково-кишкового тракту. Проводяться комплексні та системні заходи щодо їх профілактики та лікування на ранніх етапах.

  Doctors
  New Life
  Doctor Liliya Kovalerenko Liliya Kovalerenko
  Radiologist
  Work experience: 14 years
  Doctor Lyudmila Shpura Lyudmila Shpura
  Obstetrician-gynecologist
  Work experience: 10 years
  Doctor Yulia Govoruha Yulia Govoruha
  Obstetrician-gynecologist
  Work experience: 8 years
  Doctor Galina Makarchuk Galina Makarchuk
  Obstetrician-gynecologist
  Work experience: 24 years
  Reviews
  New Life

  The language, style and spelling of the authors are preserved