Проктолог (колопроктолог) — це лікар, який займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань промежини, а також товстої, прямої та ободової кишки, у тому числі поліпів, анальних тріщин та геморою. У «Нью Лайф» приймають найкращі проктологи Києва: лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук, автори наукових статей, активні учасники міжнародних з’їздів і конференцій колопроктологів.

Коли потрібна допомога проктолога

Основними симптомами проктологічних захворювань є:
 • Біль і свербіж в області заднього проходу, пряма кишка
 • Відчуття стороннього тіла в прямій кишці
 • Хронічний запор або пронос
 • Здуття живота
 • Нетримання калу, газів, каломазання тощо
 • Поява ущільнень, так званих «шишок» в області заднього проходу

Проктологічні захворювання можуть тривалий час протікати безсимптомно, а турбувати починають вже в запущеній стадії, що важко піддається лікуванню. Ось чому так важливо щорічно проходити профілактичний огляд у проктолога, а не відкладати візит доти, доки порушення в роботі кишечника стають очевидними: випадають гемороїдальні вузли, починається кровотеча, з’являється сильний біль.

Послуги проктолога в «Нью Лайф»

Лікарі-проктологи «Нью Лайф» проводять діагностику з використанням сучасних технологій та методик

Аноскопія – діагностика стану просвіту прямої кишки за допомогою аноскопа, який дозволяє лікарю провести огляд анального каналу та частини прямої кишки. За допомогою аноскопії діагностуються геморой, поліпи, запальні зміни слизової оболонки. Анаскопія зазвичай доповнює ректальне дослідження та передує ректороманоскопії та колоноскопії.

Ректороманоскопія (ректоскопія)  – діагностична ендоскопічна процедура огляду просвіту прямої та нижньої частки сигмовидної кишки. За допомогою ректороманоскопії можна діагностувати коліт, геморой, розростання слизової оболонки кишечника, тріщини та свищі прямої кишки.

Іригоскопія — рентгенологічний метод дослідження кишечника, як правило, виконується з контрастуванням. Рентгенівське дослідження дозволяє виявити нориці, поліпи, коліти, злоякісні новоутворення та інші аномалії та вади розвитку.

Колоноскопія. Цей метод дозволяє досліджувати весь товстий кишечник, від прямої до сліпої кишки. На сьогоднішній день колоноскопія вважається одним із найінформативніших діагностичних методів у проктології. Він дозволяє своєчасно виявляти такі утворення, як виразки та поліпи. Під час проведення даної процедури може бути проведена біопсія – забір зразків тканин слизової оболонки кишечника для подальшого лабораторного аналізу. У такий спосіб уточнюється форма захворювання (запальна, пухлинна, інфекційна).

Копрограма — розширений лабораторний аналіз калу, що дозволяє робити висновок про наявність запальних процесів у шлунково-кишковому тракті, виразкових хворобах, колітах, дисбактеріозі тощо.

Основні переваги нашої клініки

КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД
Проводиться комплексне передопераційне обстеження
ПРИЙНЯТТЯ ВІРНИХ РІШЕНЬ
ПРИЙНЯТТЯ ВІРНИХ РІШЕНЬ
Система прийняття клінічних рішень передбачає своєчасне оперативне втручання
МАЛОІНВАЗИВНІСТЬ
МАЛОІНВАЗИВНІСТЬ
Багато захворювань можна вилікувати за допомогою малоінвазивних хірургічних втручань
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ
Сучасне обладнання та висока кваліфікація лікарів дозволяють знайти рішення навіть у складних випадках захворювання
Відео
Оперативна проктологія
Лікар: Усачов Сергій Миколайович

Лікування проктологічних захворювань

За результатами огляду, аналізу даних лабораторних та інструментальних досліджень лікар-проктолог поставить діагноз і призначить необхідне лікування – терапевтичне або за необхідності хірургічне.
 1. ЛІКУВАННЯ ГЕМОРРОЮ
  Геморой був і залишається найпоширенішою причиною звернення до лікаря-проктолога. У «Нью Лайф» використовують новітні безопераційні, а також малоінвазивні методи лікування цього захворювання (інфрачервона та радіохвильова коагуляція, склеротерапія, лігування латексними кільцями, перев’язка гемороїдальних артерій під контролем ультразвукової доплерометрії).
 2. ЛІКУВАННЯ АНАЛЬНИХ ТРІЩИН
  Біль, свербіж, кровотечі при анальних тріщинах – це ще одна часта причина, з якої звертаються до проктолога. У «Нью Лайф» використовується комплексне лікування цього неприємного захворювання, що включає корекцію способу життя, застосування медикаментозних засобів, а при необхідності – оперативне лікування. Високий рівень майстерності лікарів клініки є гарантом того, що хірургічне втручання буде ефективним та безпечним.
 3. ВИДАЛЕННЯ ПОЛІПІВ
  Слизова оболонка прямої кишки часто піддається «нашестю» поліпів, а також інших небажаних доброякісних новоутворень. Якщо їх вчасно не видалити, вони можуть переродитися в ракові захворювання, тому з поліпами потрібно розлучатися якнайшвидше. У «Нью Лайф» проводиться видалення поліпів прямої кишки (поліпектомія), видалення кондилом, висічення анальних бахромок (косметична проктологія), різні пластичні та реконструктивні операції на промежині, анальному каналі, прямій кишці.

Також пацієнти «Нью Лайф» успішно проходять лікування парапроктиту, свищів, абсцесів слизової оболонки кишечнику, випадання прямої кишки, виразкових уражень, коліту та інших захворювань шлунково-кишкового тракту. При необхідності проводиться лікування у стаціонарі клініки.

Записатися на прийом


  Лікарі
  Нью Лайф
  Лікар Нога Давид Анатолійович Нога Давид Анатолійович
  Головний лікар, хірург вищої категорії
  Досвід роботи: 34 роки
  Лікар Лузан Павло Вікторович Лузан Павло Вікторович
  Онкохірург вищої категорії
  Досвід роботи: 27 років
  Лікар Федоришин Родіон Петрович Федоришин Родіон Петрович
  Уролог вищої категорії, к.мед.н.
  Досвід роботи: 25 років
  Лікар Усачов Сергій Миколайович Усачов Сергій Миколайович
  Проктолог віщої категорії, к.мед.н.
  Досвід роботи: 20 років
  Відгуки
  Нью Лайф

  Мова, стиль та орфографія авторів збережені