A gynecologist is a specialist whose competence includes the diagnosis, prevention and treatment of diseases of the female reproductive system and infertility, disorders of production and metabolism of sex hormones. New Life hosts the best doctors of Kyiv: doctors of the highest category, candidates of medical sciences, authors of scientific articles, active participants of international congresses and conferences.

Гінекологія у клініці «Нью Лайф»

Гінекологія – одна з провідних медичних галузей, спрямована на діагностику, профілактику та лікування захворювань жіночої репродуктивної системи. Регулярне відвідування лікаря-гінеколога стане гарантією підтримки організму здоровим, що необхідно як для комфортного повсякденного життя, так і в процесі планування та виношування вагітності.

Клініка гінекології «Нью Лайф» у Києві – це кваліфіковані фахівці та новітнє обладнання, здатні допомогти у пошуку відповідей на будь-які питання, що стосуються жіночого здоров’я.

Послуги гінеколога в медичному центрі

Фахівцями клініки «Нью Лайф» надаються послуги, спрямовані на швидкий пошук причин хвороби та їх усунення. Серед найчастіших запитів клієнток центру, що записуються на прийом лікаря-гінеколога, є:

 • допомога у плануванні, веденні вагітності, пологах;
 • проведення якісної діагностики, включаючи аналізи, УЗД обстеження;
 • кольпоскопія шийки матки;
 • лікування запальних захворювань жіночої статевої сфери;
 • діагностика та лікування гормональних порушень, ерозій, збоїв менструального циклу;
 • допомога фахівців при захворюваннях яєчників, спайкових процесах;
 • консультації лікаря при клімаксі;
 • необхідність хірургічного втручання.

Одне з перших питань, яке виникає у жінок, які почали пошук шляхів до одужання – наскільки високі ціни гінекологічної клініки. Найчастіше саме цей критерій стає вирішальним для того, щоб зрозуміти, чи йти на огляд до лікаря. Ми дотримуємося лояльної цінової політики і з упевненістю можемо стверджувати – якщо вам потрібен недорогий платний гінеколог – вартість послуг співробітників Нью Лайф цілком вас влаштує.

Інновації в клініці «Нью Лайф»

Використання сучасного обладнання та висока кваліфікація фахівців у клініці Києва дозволили включити до переліку послуг проведення таких заходів як лапароскопія. Ендоскопічні дослідження дозволяють суттєво скоротити ризик необхідності тяжкого хірургічного втручання при лікуванні гінекологічних захворювань. Переваги цього методу вже оцінили в усьому світі:

 • можливість проведення медичного обладнання в порожнину малого таза через невеликі надрізи без проведення порожнинних операцій;
 • зниження травматизму при втручанні;
 • прискорення та спрощення реабілітаційного періоду після лапароскопії;
 • виявлення патологій на ранніх термінах виявлення яскравих симптомів.

Наша лікарська база включає фахівців найширшого профілю в галузі гінекології. Кожен лікар клініки «Нью Лайф» постійно підтверджує та вдосконалює свою кваліфікацію, отримує новий досвід, що позитивно впливає на рівень обслуговування пацієнтів.

Video
Гінекологічна допомога
Лікар: Шпура Людмила Володимирівна

Лікування гінекологічних захворювань

За результатами огляду, аналізу даних лабораторних та інструментальних досліджень лікар-гінеколог поставить діагноз та призначить необхідне лікування
 1. ЛІКУВАННЯ ЗАПАЛЬНИХ ПРОЦЕСІВ
  Патогенні організми нерідко стають причиною порушень у функціонуванні статевої системи жінки та викликають цілу низку неприємних симптомів та проявів. У клініці «Нью Лайф» застосовуються нові малоінвазивні методи лікування даної патології та сучасні матеріали, які дозволяють уникнути рецидивів у майбутньому. Усі діагнози підтверджуються лабораторно та призначається загальна або місцева антибактеріальна медикаментозна терапія.
 2. ЛІКУВАННЯ ГОРМОНАЛЬНИХ ПОРУШЕНЬ
  При гормональному дисбалансі потрібна велика точність і строга періодичність контролю стану. З цією метою гінеколог проводить огляди, кольпоскопічні дослідження, визначає рівень гормонів, за допомогою УЗД визначається виразність ендометрію матки та циклічність його зміни. З отриманих результатів прописується замісна гормональна терапія. Залежно від проблеми, пов’язаної зі збоями вироблення гормонів (порушення репродуктивних функцій, патологічний клімакс, болючі чи нерегулярні місячні), призначаються різні лікарські засоби. Під наглядом лікаря підбирається ефективне дозування та час їх використання.
 3. ХІРУРГІЧНЕ ЛІКУВАННЯ В ГІНЕКОЛОГІЇ
  У клініці «Нью Лайф» створено всі умови для оперативного лікування різноманітних гінекологічних захворювань. В даний час надається перевага лапараскопічним та ендоскопічним методикам хірургії, які дозволяють вирішити проблему без великих розрізів та усунути патологію протягом короткого часу. Дані методи хірургічного втручання за наявності відповідного обладнання та підготовки фахівців застосовуються у найрізноманітніших випадках: ендометріоз, міома матки, предрак та онкопроцеси в області шийки матки, кісти яєчників та ін.

Також пацієнти «Нью Лайф» успішно проходять лікування новоутворень у галузі статевих органів, можуть отримати естетичну корекцію зовнішнього вигляду статевих органів та медичну допомогу при багатьох інших хірургічних патологіях.

The main advantages of our clinic

КОМПЛЕКСНЕ ОБСТЕЖЕННЯ
КОМПЛЕКСНЕ ОБСТЕЖЕННЯ
Обстеження проводиться на сучасному обладнанні
КВАЛІФІКОВАНИЙ ПІДХІД
КВАЛІФІКОВАНИЙ ПІДХІД
Фахівці з великим досвідом та стажем роботи
МАЛОІНВАЗИВНІСТЬ
МАЛОІНВАЗИВНІСТЬ
Багато захворювань можна вилікувати за допомогою малоінвазивних хірургічних втручань
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ
Сучасне обладнання та висока кваліфікація лікарів дозволяють знайти рішення навіть у складних випадках
Make an appointment


  Doctors
  New Life
  Doctor Lyudmila Shpura Lyudmila Shpura
  Obstetrician-gynecologist
  Work experience: 10 years
  Doctor Yulia Govoruha Yulia Govoruha
  Obstetrician-gynecologist
  Work experience: 8 years
  Doctor Volodymyr Rudyuk Volodymyr Rudyuk
  Anesthesiologist
  Work experience: 14 years
  Doctor Igor Grynda Igor Grynda
  Obstetrician-gynecologist
  Work experience: 19 years
  Reviews
  New Life

  The language, style and spelling of the authors are preserved

  Моя щира вдячність та велика пошана лікарю-гiнeкологу: Шпура Людмила Володимирівна. Під час проведення УЗД лікар надала детальні роз’яснення всіх біологічних, фізіологічних, гормональних процесів та мої відхилень від норми. Турботливо та м’яко роз’яснила про необхідність хірургічного втручання. Крім того, надала дорожню карту, як рухатись далі в процесі лікування відповідно до моїх бажань зі встановленням пріоритетних кроків щодо майбутнього лікування, що значно полегшило мій доволі важкий психологічний стан та значно знизило стрес. Прошу Адміністрацію клініки Нью Лайф надати пошану та винагороду для Шпури Людмили Володимирівни. Дякую. З повагою, Зоя.

  Зоя

  Команда гінекологічної хірургії на висоті, турботливий і високопрофесійний персонал усіх рівнів – від спілкування на ресепшнв та платного супроводу, до безпосередньої операції та анестезії. Дуже задоволена усім. Хірургу Гринді Ігорю окреме велике дякую. (не даремно кажуть, що найкращій) І лікарці анестезіологу за легке протікання та комфортний вихід. Усе виявилося не страшно завдяки всім вам! Дякую! Щиро раджу звертатися по допомогу саме сюди.

  Олеся

  Добрый день. Хочу поблагодарить Гринду Игоря Евгеньевича. Очень внимательный врач и специалист своего дела. Я лечила бесплодие 10 лет и ничего не помогало. Только после того, как в клинике “Нью лайф” Игорь Евгениевич сделал мне лапароскопию я наконец увидела долгожданные две полоски. Операция была сложной, но прошла успешно. Я точно не ошиблась с выбором лечащего врача.

  Сильвия

  Здравствуйте! Выражаю огромную благодарность за проведенную операцию Грынде Игорю и всему персоналу. А также анастезиологу Петровичу за очень комфортный наркоз))) Рада, что попала именно в вашу клинику.

  Ирина