Oncology at the New Life Clinic

Oncologist is a doctor whose competence includes diagnosis, prevention and treatment of benign and malignant neoplasms of different localization. In oncology, a specialist often has to undergo surgical treatment, perform reconstructive and plastic surgery to restore the shape and volume of the lost organ. Also one of the most important aspects in oncology is chemotherapy and palliative care for patients.

Коли необхідно звернутися до онколога

Основними причинами звернення до онколога є:
 • Поява шкірних новоутворень (невуси, рідні плями)
 • Стрімке зростання та зміна форми та обсягу шкірних новоутворень
 • Наявність сторонніх ущільнень у сфері молочної залози
 • Втягування шкіри та лимонна скоринка на поверхні молочної залози
 • Збільшення та бугристість в області передньої поверхні шиї
 • Наявність об’ємних утворень в області черевної порожнини
 • Об’ємні зміни на УЗД або рентгенограмі
 • підозра на онкологію під час гістологічного дослідження

Онкологія – це пріоритетний напрямок у роботі клініки «Нью Лайф». Якісне обладнання для обстеження дозволяє у найкоротші терміни встановити точний діагноз. Лікарі ретельно контролюють усі стадії лікувального процесу. Оперативні втручання виконуються таким чином, щоб мінімально обмежити зону пошкодження та по можливості зберегти зовнішній вигляд та функцію органу.

Video
Лікування онкологічних захворювань
Лікар: Лузан Павло Вікторович

The main advantages of our clinic

КВАЛІФІКОВАНИЙ ПЕРСОНАЛ
КВАЛІФІКОВАНИЙ ПЕРСОНАЛ
Досвідчені лікарі з великим стажем роботи за фахом
ПРИЙНЯТТЯ ВІРНИХ РІШЕНЬ
ПРИЙНЯТТЯ ВІРНИХ РІШЕНЬ
Система ухвалення клінічних рішень передбачає вибір адекватного лікування
МАЛОІНВАЗИВНІСТЬ
МАЛОІНВАЗИВНІСТЬ
Багато захворювань можна вилікувати за допомогою малоінвазивних втручань та процедур
ОСНАЩЕННЯ
ОСНАЩЕННЯ
Сучасне обладнання, якісна візуалізація для встановлення діагнозу та виконання інноваційного лікування

Послуги онколога в «Нью Лайф»

Онкологи клініки «Нью Лайф» проводять консультації та діагностику з використанням сучасних технологій та методик

Комплексне обстеження. У клініці «Нью Лайф» можна пройти комплексне обстеження з визначенням основних показників та маркерів найпоширеніших онкологічних захворювань. З цією метою лікар онколог виконає всеосяжний огляд, також можливе взяття аналізів крові та проведення забору матеріалу для подальшої біопсії. При отриманні результатів визначаються ризики прогресування процесу, необхідність оперативного лікування та хіміотерапії. При необхідності додатково можуть проводитися ендоскопічні обстеження, УЗД, рентген діагностика, біохімія крові та безлічі інших показників.

Лапароскопічні та ендоскопічні методики. Сучасні лапароскопічні методики дозволяють за допомогою одного-двох невеликих непомітних надрізів провести оптичне та хірургічне гнучке обладнання та за його допомогою виконати втручання у черевній порожнині та малому тазі. При цьому не відбувається пошкодження незмінених тканин, анатомії органів та потрапляння зовнішньої мікрофлори до черевної порожнини. Це знижує травматичність оперативного втручання та прискорює термін відновлення після операції.

Реконструктивні оперативні втручання. За цілого ряду онкологічних процесів необхідно проведення реконструктивних операцій, що дозволяють відновити форму та обсяг втрачених частин людського тіла, та покращити естетичний зовнішній вигляд. Особливо актуальними є дані втручання у жінок при операціях на молочній залозі. У медичному центрі «Нью Лайф» виконуються складні оперативні втручання із встановленням якісних протезів молочної залози з попередньою консультацією та супроводом під час операцій за допомогою телемосту з провідними онкологами та пластичними хірургами США.

Хіміотерапія. У багатьох випадках при злоякісних новоутвореннях потрібне проведення якісної хіміотерапії. Сучасні хіміопрепарати підбираються індивідуально залежно від онкомаркера та генетичних особливостей пухлинних клітин, тому курс лікування ще називають таргетною (цільовою) хіміотерапією. Таргетна терапія потребує великого досвіду та високої кваліфікації спеціаліста. Також при тривалій хіміотерапії можливе встановлення спеціальних пристроїв, які знижують частоту ускладнень при внутрішньовенному введенні препаратів і дозволяють комфортно почуватися пацієнтові.

Make an appointment


  Лікування онкологічних захворювань

  За результатами огляду, аналізу даних лабораторних та інструментальних досліджень лікар-онколог поставить діагноз та призначить необхідне лікування
  1. ЛІКУВАННЯ ПУХЛИН МОЛОЧНОЇ ЗАЛІЗИ 
   Пухлини молочної залози можуть мати різний генез та розвиватися з різних тканин молочної залози. У деяких випадках пухлини мають доброякісний перебіг та не вимагають хіміотерапії після видалення. Однак при злоякісних новоутвореннях необхідна ретельна ревізія оточуючих тканин наявність метастазів в регіонарні лімфовузли. Сучасні хірургічні техніки дозволяють дбайливо ставитися до власних тканин організму та видаляти лише пошкоджені ділянки. У медичному центрі Нью-Лайф виконуються оперативні втручання на молочній залозі на найвищому професійному рівні.
  2. ЛІКУВАННЯ ОНКОПАТОЛОГІЇ ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИЗа наявності новоутворень у черевній порожнині, часто потрібна візуальна оцінка. З цією метою застосовуються лапароскопічні та ендоскопічні методики, які дозволяють провести візуальний огляд пухлини, взяти тканини для гістологічного дослідження, виконати оперативне втручання з мінімальною травматизацією навколишніх тканин та органів. У комфортних, повністю обладнаних палатах для моніторингу за станом пацієнта проводиться реабілітація та післяопераційне відновлення.
  3. ЛІКУВАННЯ ОНКОПАТОЛОГІЇ ШКІРИУ клініці «Нью Лайф» створено всі умови для діагностики та лікування онкологічної патології шкіри. Доброякісні та злоякісні пухлини в більшості випадків лікуються шляхом видалення ділянки шкіри з подальшою хіміотерапією. Оперативні втручання виконуються із застосуванням сучасного устаткування. У комплексній терапії застосовуються новітні медикаментозні засоби, здатні в найкоротші терміни зупинити процес та запобігти розвитку рецидивів.

  Також пацієнти «Нью Лайф» успішно проходять лікування новоутворень репродуктивної системи як у чоловіків, так і у жінок, ендокринних органів та інших локалізацій.

  Doctors
  New Life
  Doctor Pavlo Luzan Pavlo Luzan
  Oncosurgeon
  Work experience: 27 years
  Doctor Volodymyr Rudyuk Volodymyr Rudyuk
  Anesthesiologist
  Work experience: 14 years
  Doctor Evgeny Cheshuk Evgeny Cheshuk
  Oncosurgeon
  Work experience: 4 years
  Doctor Serhiy Usachov Serhiy Usachov
  Proctologist, Ph.D.
  Work experience: 20 years
  Reviews
  New Life

  The language, style and spelling of the authors are preserved