Family medicine at the New Life clinic

У сімейній медицині основним принципом є дотримання комплексного цілісного підходу надання медичної допомоги людям на амбулаторному етапі. Сімейний лікар стежить за загальним станом здоров’я, розробляє лікувально-оздоровчі плани. При консультаціях кількома вузькими фахівцями він зводить докупи всі призначення і складає індивідуальний план обстеження та лікування, координує цей процес та розставляє пріоритети.

Коли необхідна допомога сімейного лікаря

До сімейного лікаря звертаються для отримання рекомендацій та консультацій з приводу профілактики, діагностики та лікування:
 • Спостереження за станом здоров’я
 • Профілактика та лікування серцево-судинної патології
 • Ведення пацієнтів із захворюваннями шлунково-кишкового тракту
 • Діагностика та лікування захворювань органів дихання
 • Координація консультацій вузькими фахівцями
 • Корекція призначень та контроль лікування

Сімейна медицина – це не звична нам терапія і не лікування всіх членів однієї сім’ї. Слово «сімейна» тут не є ключовим. Більше того, кожен член однієї сім’ї може лікуватись у іншого сімейного лікаря. Суть полягає в тому, що сімейний лікар цілісно підходить до людини. Це — медичний фахівець, до якого пацієнт приходить насамперед і від якого йде, завершивши лікування. Фахівці клініки Нью Лайф адаптують успішний досвід американських колег. Навчання сімейних лікарів відбувається під керівництвом практикуючого лікаря зі США.

The main advantages of our clinic

Комплексний підхід
Комплексний підхід
Сімейна медицина – це перш за все комплексний підхід в оцінці здоров'я людини
Прийняття вірних рішень
Прийняття вірних рішень
Система ухвалення клінічних рішень передбачає своєчасну корекцію порушень
Невідкладна допомога
Невідкладна допомога
У разі потреби є операційні та стаціонар, які дозволяють проводити хірургічне лікування.
Оснащення
Оснащення
Медичне обладнання від провідних виробників медичної техніки для обстеження та лікування

Послуги сімейного лікаря в «Нью Лайф»

Сімейні лікарі «Нью Лайф» проводять діагностику з використанням сучасних технологій та методик.

Комплексне обстеження. Усього за 45 хвилин можна пройти комплексне обстеження з визначенням основних показників та маркерів найпоширеніших захворювань. З цією метою сімейний лікар виконає всеосяжний огляд, також буде виконано загальні аналізи крові, сечі, визначення цукру, ЕКГ. При отриманні результатів визначаються ризики серцево-судинної патології, онкологічних захворювань, цукрового діабету. При необхідності, додатково, можуть проводитися ендоскопічні обстеження, УЗД діагностика, біохімія крові, визначення певних кардіо-, онко-маркерів та безлічі інших показників.

Консультація сімейного лікаря. Завдяки кабінету пацієнта лікар приходить до оглядової до хворого, а не хворого до кабінету лікаря. Діагностичні обстеження виконуються в оглядовий, і лаборанти приходять самі до пацієнта, а не він чекає своєї черги під кабінетом, що значно покращує комфорт під час обстеження та консультації та скорочує час, витрачений на консультацію та обстеження.

Профілактичні заходи. У багатьох випадках не потрібна будь-яка специфічна терапія. Однак на підставі певних маркерів сімейний лікар з упевненістю може передбачити ризик розвитку тієї чи іншої серйозної патології у майбутньому даної людини. Тому з профілактичною метою часто-густо призначаються заходи, спрямовані на зниження ризиків. До переліку профілактичних заходів обов’язково включаються модифікація способу життя та фізичних навантажень, рекомендації щодо дієти та харчування, нерідко медикаментозні методи. Все перераховане потребує ретельного контролю з боку сімейного лікаря та динамічного спостереження.

Комплексне лікування у сімейного лікаря. Більшість патологічних станів не потребують постійного контролю з боку вузького спеціаліста, тому спостереженням та лікуванням займається сімейний лікар, який оцінює поточний стан пацієнта. Також планує обстеження та контролює основні показники в динаміці. Якщо у людини є кілька захворювань, сімейний лікар координує процес обстеження та лікування, вибирає найкращі варіанти для даного випадку. Сімейний лікар здійснює контроль стану та коригує лікування.

Make an appointment


  Video
  Рання профілактика захворювань у практиці сімейного лікаря
  Лікар: Нога Давид Анатолійович

  Лікування захворювань у сімейного лікаря

  За результатами огляду, аналізу даних лабораторних та інструментальних досліджень сімейний лікар поставить діагноз та призначить необхідне лікування

  До клініки «Нью Лайф» може звернутися пацієнт із будь-якими захворюваннями: ЛОР-патологією, неврологією, хірургією, травматологією; з усіма хворобами. У нас працюють фахівці з універсальним колом знань, а також вузькі фахівці, до яких сімейний лікар може направляти і з якими може радитися за необхідності

  В Україні поступово формується технологія, яка ґрунтується на тому, що більшість захворювань можна і потрібно лікувати, не вдаючись до умов стаціонару. Це набагато дешевше та ефективніше. Сімейний лікар – це медичний фахівець, до якого пацієнт приходить в першу чергу і від якого йде, завершивши його. Призначення кількох вузьких фахівців, дії яких, зазвичай, не скоординовані, носять фрагментарний характер. Це спроба лікування. Такі призначення можуть суперечити один одному, а розібратися в них самостійно пацієнт не може. Та й не винен. Лікар, який зводить докупи всі призначення, стежить за загальним станом хворого, бере участь у розробці лікувально-оздоровчих планів, координує їх реалізацію – це і є сімейний лікар.

  Сімейний лікар не тільки надає професійну допомогу у разі виникнення конкретного захворювання. Він здійснює загальну корекцію способу життя, є провідником у складній системі охорони здоров’я. І тут цілі сімейного лікаря тісно переплітаються із профілактичною медициною. Адже профілактика – найкраще лікування.

  Doctors
  New Life
  Doctor David Noga David Noga
  Head of the clinic, surgeon
  Work experience: 34 years
  Doctor Igor Grynda Igor Grynda
  Obstetrician-gynecologist
  Work experience: 19 years
  Doctor Liliya Kovalerenko Liliya Kovalerenko
  Radiologist
  Work experience: 14 years
  Doctor Adetifa Opemipa Adetifa Opemipa
  Obstetrician-gynecologist
  Reviews
  New Life

  The language, style and spelling of the authors are preserved