Plastic surgery at the New Life clinic

A plastic surgeon is a surgical physician who has techniques for surgically correcting the appearance and removing aesthetic defects and defects. Plastic surgeon often works at the junction of several medical areas and has perfect skills in microsurgery, skin grafting, maxillofacial surgery, cosmetology.

Коли необхідна допомога пластичного хірурга

До пластичного хірурга звертаються для проведення оперативного лікування з приводу:
 • Надлишкова вага
 • Порушень зовнішнього вигляду в області особи
 • Рубців та шрамів
 • Вікових змін особи
 • Виправлення форми та розміру молочної залози
 • Корекції форми та об’єму живота та стегон
 • Після радикальних операцій на молочній залозі

Зовнішній вигляд і ставлення себе часто пов’язані між собою. Звичайно, багато людей хочуть виглядати ефектно і красиво, часто користуючись послугами пластичних хірургів для виправлення тих чи інших дефектів зовнішності. Але в багатьох випадках пластичні хірурги займаються проблемами відновлення зовнішнього вигляду, виправляючи дефекти, отримані в результаті різних життєвих обставин або радикальних оперативних втручань.

Video
Пластичні операції
Лікар: Нога Давид Анатолійович

Послуги пластичного хірурга в «Нью Лайф»

У клініці «Нью Лайф» створено всі умови для виконання цілої низки естетичних процедур та оперативних втручань. Дбайливе ставлення та інноваційне обладнання зменшує терміни відновлення. Оперативні втручання проводяться з анестезіологічним посібником, що дозволяє уникнути больових та неприємних відчуттів.

Консультація та комплексне обстеження. Для проведення будь-якого оперативного втручання є медичні та життєві показання та протипоказання. Тому перед операцією обов’язково проводиться консультація та обстеження, на яких хірург з’ясовує наявність причин для проведення оперативного втручання, спільно з пацієнтом оцінюються основні ризики її проведення, обговорюється методика проведення. Також під час обстеження можливе взяття проб для лабораторних аналізів та додаткове обстеження. У клініці Нью-Лайф є унікальна можливість отримати консультацію від провідних пластичних хірургів США та Європи.

Ліпосакція. Ліпосакція – це сучасне оперативне втручання, спрямоване на видалення надлишкової жирової тканини з окремих областей людського тіла. Найчастіше ліпосакція проводиться в області живота, стегон і сідниць. Через невеликі проколи вводиться хірургічний інструмент, за допомогою якого відбувається руйнування структури підшкірної жирової клітковини та її видалення. Також одночасно з ліпосакцією може виконуватися видалення зайвих розтягнутих ділянок шкіри за допомогою косметичних розрізів, при яких шви малопомітні і практично невидимі.

Реконструктивна пластика молочної залози. Реконструктивна пластика молочної залози, на сьогодні актуальне оперативне втручання для жінок різного віку після радикальної мастектомії з видаленням тканин молочної залози внаслідок пухлинного процесу. У медичному центрі «Нью Лайф» це оперативне втручання виконується за спеціальною методикою, і дозволяє практично повністю відновити обсяг і форму молочної залози. Під час оперативного втручання дистанційно можуть консультувати провідні пластичні хірурги США та Європи.

The main advantages of our clinic

КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД
Умовою успішної естетичної корекції є комплексне попереднє обстеження
ПРИЙНЯТТЯ ВІРНИХ РІШЕНЬ
ПРИЙНЯТТЯ ВІРНИХ РІШЕНЬ
Кваліфікований медичний персонал має великий досвід проведення пластичних оперативних втручань
ОСНАЩЕННІСТЬ
ОСНАЩЕННІСТЬ
Технічний потенціал клініки дозволяє проводити складні та багатоетапні втручання
КОМФОРТ
КОМФОРТ
Створено всі умови для проведення різних естетичних оперативних втручань
Make an appointment


  Вирішення естетичних проблем у пластичного хірурга

  За результатами огляду, аналізу даних лабораторних та інструментальних досліджень пластичний хірург визначає методику оперативного втручання
  1. ЖЕРЖЕННЯ
   Проблема аліментарного ожиріння на сьогоднішній день ставиться за рівнем поширеності до епідемії в тому числі і в Україні. На жаль, багато людей не в змозі вирішити цю проблему самостійно, що багато в чому пов’язано з способом життя, харчовими звичками та традиціями в сім’ї, банальною відсутністю часу, порушеннями обміну речовин. Рішенням у цьому випадку може стати ліпосакція з видаленням надлишкового жиру та відновленням нормального обсягу окремих областей тіла людини.
  2. ВІКОВІ ЗМІНИ ОБЛИЧЧЯ Обличчя – це дзеркало стану організму людини та її віковий маркер. Не багатьом людям вдається зберегти колір та тонус шкіри з часом. З віком можуть з’являтися одутлість, мішки під очима, зморшки, нависання повік, зміни форми носа. У ряді випадків косметична корекція не допомагає і в цих випадках доводиться вдаватися до оперативного лікування. Для цього існують методики, що дозволяють створити ефект омолодження, при цьому приховавши надрізи в невидимій для стороннього ока області.
  3. ОПЕРАЦІЇ НА МОЛОЧНОМУ ЗАЛІЗІЖіноче населення особливо ретельно ставиться до своєї зовнішності, і не в останню чергу до форми та обсягу молочної залози. Для збільшення обсягу сьогодні існує цілий ряд методик з використанням сучасного силіконового протезу, який за своїми зовнішніми і тактильними властивостями практично не відрізняється від власних тканин. Дані протези встановлюються через невеликі розрізи, які, заживаючи, не залишають змін у вигляді шрамів.
  Doctors
  New Life
  Doctor David Noga David Noga
  Head of the clinic, surgeon
  Work experience: 34 years
  Doctor Igor Grynda Igor Grynda
  Obstetrician-gynecologist
  Work experience: 19 years
  Doctor Liliya Kovalerenko Liliya Kovalerenko
  Radiologist
  Work experience: 14 years
  Doctor Andrey Semchuk Andrey Semchuk
  Dermatovenereologist
  Reviews
  New Life

  The language, style and spelling of the authors are preserved