Dermatology and cosmetology at the New Life Clinic

A cosmetologist-dermatologist is a physician who is responsible for the prevention, diagnosis, treatment of skin diseases, and the correction of cosmetic defects by minimally invasive or therapeutic methods. Cosmetologists-dermatologists today have gone beyond the usual stereotypes about skin diseases and are successfully engaged not only in treatment but also in the selection of cosmetics, removal of small benign formations and improving the overall aesthetic appearance of the skin.

Коли необхідна допомога дерматовенеролога

Зміни на Вашому тілі, при яких необхідно звернутися до дерматовенеролога для отримання рекомендацій та консультацій:
 • Наявність висипів різної етіології
 • Рубці та шрами, постранові зміни шкіри
 • Алергічні захворювання шкіри, хронічний свербіж
 • Порушення потовиділення
 • Естетичні проблеми шкіри
 • Лупа та нігтьові поразки
 • Облисіння та випадання волосся
 • Гнійно-запальні та грибкові процеси на шкірі
 • Бородавки, папіломи, рідні плями та інші новоутворення шкіри

Шкіра – дуже важливий орган людини, який, крім захисних і фізіологічних функцій, має значну естетичну цінність. Дерматологія є одним із пріоритетних напрямків у наданні амбулаторної допомоги пацієнтам клініки «Нью Лайф». У нашому медичному центрі якісне обладнання для обстеження дозволяє у найкоротші терміни встановити точний діагноз, а лікарі ретельно контролюють усі стадії лікувального процесу. Таким чином, лікування спрямоване на якнайшвидшу стабілізацію стану здоров’я пацієнта та отримання позитивного результату.

Послуги лікаря дерматолога-косметолога в «Нью Лайф»

Косметологи-дерматологи клініки «Нью Лайф» проводять діагностику з використанням сучасних технологій та методик

Протягом нетривалого часу можна пройти комплексне обстеження з діагностикою основних показників та маркерів найпоширеніших захворювань шкіри. З цією метою лікар косметолог-дерматолог здійснить візуальний огляд, якщо потрібно, виконується дерматоскопія, за результатами яких лікар встановлює діагноз або вирішує питання щодо необхідності додаткового огляду та консультації суміжними фахівцями. При необхідності додатково проводиться взяття аналізів для визначення патогенної мікрофлори, гістологія, загальний аналіз крові, біохімія, вимірювання інших показників.

При наявності у хворого доброякісних новоутворень можливе проведення їх видалення за допомогою лазера або високочастотного опромінення. Це сучасні неінвазивні методи, які дозволяють практично без пошкодження здорових тканин, що оточують, видаляти уражені ділянки епідермісу. Терапія здійснюється із знеболюванням, при цьому не буде рани та кровотечі, і займає не більше 20-30 хвилин.

Косметологічні процедури. Часто пацієнти звертаються до дерматолога за наявності естетичних проблем зі шкірою або її придатками (волосся, нігті). Такі ускладнення можуть бути пов’язані із змінами після загоєння ран (рубці та шрами), метаболічні порушення, погіршення шкірного покриву внаслідок використання неякісної косметики або непереносимості до неї. Усі перераховані труднощі можна вирішити за допомогою фахівця дерматолога-косметолога, який у переважній більшості випадків успішно проведе корекцію стану і досягне позитивного результату.

Video
Сучасні принципи консультування та ведення пацієнтів
Лікар: Нога Давид Анатолійович

Лікування захворювань у дерматолога-косметолога

За результатами огляду, аналізу даних лабораторних та інструментальних досліджень дерматолог-косметолог поставить діагноз та призначить необхідне лікування.
 1. ЛІКУВАННЯ АЛЕРГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ШКІРИ
  Алергічні захворювання – це системні процеси, які часто проявляються шкірними симптомами у вигляді сверблячки, висипів, набряклості, почервонінням. Для лікування даної патології необхідно передусім з’ясувати причину появи порушень. І тому вивчається історія хвороби, виконуються лабораторні дослідження, можуть ставитися спеціальні проби. Потім призначається терапія, яка може бути виражена у вигляді застосування мазевих зовнішніх засобів, прийому гіпосенсибілізуючих та антигістамінних препаратів, дієти та обмеження у застосуванні речовин, що призвели до алергії.
 2. НОВОУТВОРЕННЯ ШКІРИШкіра – це орган людини, який найчастіше в порівнянні з іншими стикається з впливом агресивних факторів навколишнього середовища. Внаслідок такого впливу та порушень на генетичному рівні може відбуватися утворення атипових клітин, які, поділяючись та розростаючись, формують пухлини. Дані патології можуть мати злоякісний перебіг з посиленим зростанням та метастазуванням в інші тканини та доброякісне. Лікар дерматолог визначає при обстеженні характер захворювання та дає рекомендації щодо лікування. При новоутвореннях у вигляді бородавок або папілом доктор може провести видалення самостійно.
 3. ГНІЙНО-ЗАПАЛЬНІ ПРОЦЕСИ В ШКІРІШкіра дуже чутливий до впливу зовнішніх і внутрішніх факторів орган. Нерідко розвиток різної умовно-патогенної та патогенної мікрофлори може призводити до гнійничкових уражень та висипань. Ще частіше ці прояви зустрічаються при гормональних зрушеннях і зниженні опірності організму до інфекцій, що часто спостерігається в підлітковому віці. Цей стан дуже турбує пацієнтів і з погляду здоров’я і щодо зовнішнього вигляду і, як правило, протікає хронічно, з періодичними рецидивами та загостреннями. У подібних випадках лікар дерматолог визначає мікрофлору, яка викликає такі ураження, її стійкість до антибактеріальних засобів, та призначає відповідне лікування у вигляді зовнішніх засобів та фізіотерапевтичних методів.

The main advantages of our clinic

КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД
Проводиться комплексне передопераційне обстеження
ПРИЙНЯТТЯ ВІРНИХ РІШЕНЬ
ПРИЙНЯТТЯ ВІРНИХ РІШЕНЬ
Система прийняття клінічних рішень передбачає своєчасне оперативне втручання
НЕВІДКЛАДНА ДОПОМОГА
НЕВІДКЛАДНА ДОПОМОГА
У разі потреби є операційні та стаціонар, які дозволяють проводити хірургічне лікування.
ОСНАЩЕННЯ
ОСНАЩЕННЯ
Медичне обладнання від провідних виробників медичної техніки для обстеження та лікування
Make an appointment


  Doctors
  New Life
  Doctor David Noga David Noga
  Head of the clinic, surgeon
  Work experience: 34 years
  Doctor Olga Bakurova Olga Bakurova
  Neurologist
  Work experience: 31 years
  Doctor Yulia Govoruha Yulia Govoruha
  Obstetrician-gynecologist
  Work experience: 8 years
  Doctor Andrey Semchuk Andrey Semchuk
  Dermatovenereologist
  Reviews
  New Life

  The language, style and spelling of the authors are preserved