Checkup by a gynecologist

An annual preventive gynecological checkup of the pelvic organs is an important step in caring for the health of every woman. Unfortunately, many diseases, such as mastopathy, fibroadenomas, erosion, endometriosis, have become very “younger” in recent years, and if you should not be afraid of their manifestations at a young age, now the threat of acquiring the disease is even in young girls.

Огляд у гінеколога: із турботою про жіноче здоров'я

Уникнути проблем репродуктивної системи допоможе проходження щорічного огляду жіночого лікаря. Причиною завдати лікареві візит раніше може стати прояв ознак хвороби – погане самопочуття, порушення менструального циклу, болі при менструаціях, рясні виділення, запальні процеси, поява неприємного запаху та ін. здатний знайти рішення навіть найскладніших завдань. Запишіться на огляд гінеколога в Newlifeclinic – на базі медичного центру працюють найкращі фахівці, здатні знайти рішення навіть найскладніших завдань.

Профілактичний огляд: як проходить відвідування лікаря гінеколога

Плановий повний огляд гінеколога включає кілька етапів:

Розмова з лікарем, в ході якої фахівець дізнається інформацію про регулярність та особливості менструального циклу, вагітності, статевого життя, турбують захворювання або їх симптоми. Огляд молочних залоз проводиться з метою виявлення новоутворень та пухлин, змін структури залізистої тканини. У деяких випадках як додаткова діагностика лікар може призначити відвідування мамолога, проходження мамографії, здачу аналізів.

Огляд на гінекологічному кріслі дає можливість вивчити стан стінок піхви та шийки матки. Пальпація через черевну стінку та піхву дозволить обстежити стан матки, яєчників, маткових труб. При виявленні підозр на захворювання чи патологію фахівець призначить додаткові дослідження (УЗД, аналізи, консультації профільних лікарів).

Складання аналізів, що включає визначення групи та резуса крові, коагулограму, наявність інфекцій, а також – пробу на цитологію. Зіскрібок береться з поверхні шийки матки і є безболісною процедурою. Також серед обов'язкових проб – аналіз із уретри, каналу шийки матки та заднього склепіння піхви.

Навіщо необхідно виявити хворобу на ранніх стадіях?

При необхідності лікар гінеколог може призначити здачу таких аналізів як мазок на флору, бактеріальний посів, аналіз на папіломавірус та гормони та ін. Також актуальними залишаються загальні аналізи крові та сечі.

У ході профілактичного огляду у гінеколога можуть бути виявлені різні захворювання жіночих органів. Лікування, у такому разі, вимагатиме набагато менших витрат часу, грошей та сил. На жаль, запущені випадки хвороби у більшості випадків закінчуються операціями та тривалим відновленням.

Наша клініка запрошує жінок на огляд гінеколога, пропонуючи максимально комфортні умови – прийнятні ціни, відсутність необхідності купувати додатково оглядові набори та аксесуари, прийом за записом. Консультації та огляд проводять кваліфіковані фахівці.

The main advantages of our clinic

КОМПЛЕКСНЕ ОБСТЕЖЕННЯ
КОМПЛЕКСНЕ ОБСТЕЖЕННЯ
Обстеження проводиться на сучасному обладнанні
КВАЛІФІКОВАНИЙ ПІДХІД
КВАЛІФІКОВАНИЙ ПІДХІД
Фахівці з великим досвідом та стажем роботи
МАЛОІНВАЗИВНІСТЬ
МАЛОІНВАЗИВНІСТЬ
Багато захворювань можна вилікувати за допомогою малоінвазивних хірургічних втручань
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ
Сучасне обладнання та висока кваліфікація лікарів дозволяють знайти рішення навіть у складних випадках
Make an appointment
  Choose direction


  This site is protected by reCAPTCHA and the Google
  Privacy Policyand Terms of Service apply.

  Doctors
  New Life
  Doctor Igor Grynda Igor Grynda
  Obstetrician-gynecologist
  Work experience: 19 years
  Doctor Lyudmila Shpura Lyudmila Shpura
  Obstetrician-gynecologist
  Work experience: 10 years
  Doctor Vladimir Rudyuk Vladimir Rudyuk
  Anesthesiologist
  Work experience: 14 years

  Error: Contact form not found.

  Error: Contact form not found.

  Error: Contact form not found.
   Choose direction   This site is protected by reCAPTCHA and the Google
   Privacy Policyand Terms of Service apply.