Гінеколог у Києві у приватній клініці "Нью Лайф"

Гінеколог — це фахівець, у сферу компетенції якого входить діагностика, профілактика та лікування захворювань репродуктивної системи жінки та безпліддя, порушень вироблення та обміну статевих гормонів. У «Нью Лайф» приймають найкращі лікарі Києва: лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук, автори наукових статей, активні учасники міжнародних з’їздів та конференцій.

Гінекологія у Києві у клініці «Нью Лайф»

Гінекологія – одна з провідних медичних галузей, спрямована на діагностику, профілактику та лікування захворювань жіночої репродуктивної системи. Регулярне відвідування лікаря-гінеколога стане гарантією підтримки організму здоровим, що необхідно для комфортного повсякденного життя.

Клініка гінекології «Нью Лайф» у Києві – це кваліфіковані спеціалісти та новітнє обладнання, здатні допомогти у пошуку відповідей на будь-які питання, що стосуються жіночого здоров’я, а наше географічне положення робить нас зручними для відвідування прекрасною половиною лівого берега Києва (Позняки, Осокорки, Харківський масив).

Послуги гінеколога в медичному центрі

Фахівцями клініки «Нью Лайф» надаються послуги, спрямовані на швидкий пошук причин хвороби та їх усунення. Серед найчастіших запитів клієнток центру, що записуються на прийом лікаря-гінеколога, є:

 • профілактичний плановий огляд;
 • проведення якісної діагностики, включаючи аналізи, УЗД обстеження;
 • кольпоскопія шийки матки;
 • лікування запальних захворювань жіночої статевої сфери;
 • діагностика та лікування гормональних порушень, ерозій, збоїв менструального циклу;
 • допомога фахівців при захворюваннях яєчників, спайкових процесах;
 • консультації лікаря при клімаксі;
 • необхідність хірургічного втручання.

Одне з перших питань, яке виникає у жінок, які почали пошук шляхів до одужання – наскільки високі ціни гінекологічної клініки. Найчастіше саме цей критерій стає вирішальним для того, щоб зрозуміти, чи йти на огляд до лікаря. Ми дотримуємося лояльної цінової політики і з упевненістю можемо стверджувати – якщо вам потрібен недорогий платний гінеколог – вартість послуг співробітників Нью Лайф цілком вас влаштує.

Інновації в клініці «Нью Лайф»

Використання сучасного обладнання та висока кваліфікація фахівців у клініці Києва дозволили включити до переліку послуг проведення таких заходів як лапароскопія. Ендоскопічні дослідження дозволяють суттєво скоротити ризик необхідності тяжкого хірургічного втручання при лікуванні гінекологічних захворювань. Переваги цього методу вже оцінили в усьому світі:

 • можливість проведення медичного обладнання в порожнину малого таза через невеликі надрізи без проведення порожнинних операцій;
 • зниження травматизму при втручанні;
 • прискорення та спрощення реабілітаційного періоду після лапароскопії;
 • виявлення патологій на ранніх термінах виявлення яскравих симптомів.

Наша лікарська база включає фахівців найширшого профілю в галузі гінекології. Кожен лікар клініки Нью Лайф постійно підтверджує та вдосконалює свою кваліфікацію, отримує новий досвід, що позитивно впливає на рівень обслуговування пацієнтів.

Відео
Гінекологічна допомога
Лікар: Шпура Людмила Володимирівна

Лікування гінекологічних захворювань

За результатами огляду, аналізу даних лабораторних та інструментальних досліджень лікар-гінеколог поставить діагноз та призначить необхідне лікування
 1. ЛІКУВАННЯ ЗАПАЛЬНИХ ПРОЦЕСІВ
  Патогенні організми нерідко стають причиною порушень у функціонуванні статевої системи жінки та викликають цілу низку неприємних симптомів та проявів. У клініці «Нью Лайф» застосовуються нові малоінвазивні методи лікування даної патології та сучасні матеріали, які дозволяють уникнути рецидивів у майбутньому. Усі діагнози підтверджуються лабораторно та призначається загальна або місцева антибактеріальна медикаментозна терапія.
 2. ЛІКУВАННЯ ГОРМОНАЛЬНИХ ПОРУШЕНЬ
  При гормональному дисбалансі потрібна велика точність і строга періодичність контролю стану. З цією метою гінеколог проводить огляди, кольпоскопічні дослідження, визначає рівень гормонів, за допомогою УЗД визначається виразність ендометрію матки та циклічність його зміни. З отриманих результатів прописується замісна гормональна терапія. Залежно від проблеми, пов’язаної зі збоями вироблення гормонів (порушення репродуктивних функцій, патологічний клімакс, болючі чи нерегулярні місячні), призначаються різні лікарські засоби. Під наглядом лікаря підбирається ефективне дозування та час їх використання.
 3. ХІРУРГІЧНЕ ЛІКУВАННЯ В ГІНЕКОЛОГІЇ
  У клініці «Нью Лайф» створено всі умови для оперативного лікування різноманітних гінекологічних захворювань. В даний час надається перевага лапараскопічним та ендоскопічним методикам хірургії, які дозволяють вирішити проблему без великих розрізів та усунути патологію протягом короткого часу. Дані методи хірургічного втручання за наявності відповідного обладнання та підготовки фахівців застосовуються у найрізноманітніших випадках: ендометріоз, міома матки, предрак та онкопроцеси в області шийки матки, кісти яєчників та ін.

Також пацієнти «Нью Лайф» успішно проходять лікування новоутворень у галузі статевих органів, можуть отримати естетичну корекцію зовнішнього вигляду статевих органів та медичну допомогу при багатьох інших хірургічних патологіях.

Основні переваги нашої клініки

КОМПЛЕКСНЕ ОБСТЕЖЕННЯ
КОМПЛЕКСНЕ ОБСТЕЖЕННЯ
Обстеження проводиться на сучасному обладнанні
КВАЛІФІКОВАНИЙ ПІДХІД
КВАЛІФІКОВАНИЙ ПІДХІД
Фахівці з великим досвідом та стажем роботи
МАЛОІНВАЗИВНІСТЬ
МАЛОІНВАЗИВНІСТЬ
Багато захворювань можна вилікувати за допомогою малоінвазивних хірургічних втручань
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ
Сучасне обладнання та висока кваліфікація лікарів дозволяють знайти рішення навіть у складних випадках
Записатися на прийом


  Лікарі
  Нью Лайф
  Лікар Гринда Ігор Євгенович Гринда Ігор Євгенович
  Акушер-гінеколог вищої категорії
  Досвід роботи: 19 років
  Лікар Шпура Людмила Володимирівна Шпура Людмила Володимирівна
  Акушер-гінеколог
  Досвід роботи: 10 років
  Лікар Говоруха Юлія Володимирівна Говоруха Юлія Володимирівна
  Акушер-гінеколог
  Досвід роботи: 8 років
  Лікар Рудюк Володимир Петрович Рудюк Володимир Петрович
  Анестезіолог вищої категорії
  Досвід роботи: 14 років

  ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

  Нью Лайф
  Первинна консультація лікаря акушера-гінеколога вищої категорії
  900 грн.
  Первинна консультація лікаря акушера-гінеколога
  750 грн.
  Повторна консультація лікаря акушера-гінеколога найвищої категорії
  800 грн.
  Повторна консультація лікаря акушера-гінеколога
  650 грн.
  Відгуки
  Нью Лайф

  Мова, стиль та орфографія авторів збережені

  Моя щира вдячність та велика пошана лікарю-гiнeкологу: Шпура Людмила Володимирівна. Під час проведення УЗД лікар надала детальні роз’яснення всіх біологічних, фізіологічних, гормональних процесів та мої відхилень від норми. Турботливо та м’яко роз’яснила про необхідність хірургічного втручання. Крім того, надала дорожню карту, як рухатись далі в процесі лікування відповідно до моїх бажань зі встановленням пріоритетних кроків щодо майбутнього лікування, що значно полегшило мій доволі важкий психологічний стан та значно знизило стрес. Прошу Адміністрацію клініки Нью Лайф надати пошану та винагороду для Шпури Людмили Володимирівни. Дякую. З повагою, Зоя.

  Зоя

  Команда гінекологічної хірургії на висоті, турботливий і високопрофесійний персонал усіх рівнів – від спілкування на ресепшнв та платного супроводу, до безпосередньої операції та анестезії. Дуже задоволена усім. Хірургу Гринді Ігорю окреме велике дякую. (не даремно кажуть, що найкращій) І лікарці анестезіологу за легке протікання та комфортний вихід. Усе виявилося не страшно завдяки всім вам! Дякую! Щиро раджу звертатися по допомогу саме сюди.

  Олеся

  Хочу подякувати професіоналам своєї справи Ігорю Євгеновичу, Володимиру Петровичу та
  Юлії Володимирівні. Це лікарі з великою літери, які детально все перевіряють і
  досліджують, а потім успішно проводять складні оперативні втручання. Ігорю
  Євгеновичу особлива подяка за його майстерність, людяність, толерантний підхід до
  пацієнтів, за зворотній зв’язок при виникненні питань після операції. Бажаю Вам
  міцного здоров’я на довгії літа! Також дякую усьому привітному персоналу медичного
  центру Нью Лайф!

  Антоніна

  Хочу подякувати Гринді Ігорю Євгеновичу за його роботу і за те, як він до неї відноситься. Чудовий лікар.

  Віталіна

  Добрый день. Хочу поблагодарить Гринду Игоря Евгеньевича. Очень внимательный врач и специалист своего дела. Я лечила бесплодие 10 лет и ничего не помогало. Только после того, как в клинике “Нью лайф” Игорь Евгениевич сделал мне лапароскопию я наконец увидела долгожданные две полоски. Операция была сложной, но прошла успешно. Я точно не ошиблась с выбором лечащего врача.

  Сильвия

  Здравствуйте! Выражаю огромную благодарность за проведенную операцию Грынде Игорю и всему персоналу. А также анастезиологу Петровичу за очень комфортный наркоз))) Рада, что попала именно в вашу клинику.

  Ирина

  Дякую Ігорю Євгенійовичу та Володимиру Петровичу за професіоналізм та чуйність !! А також всьому медичному персоналу!!

  Валентина

  Якщо ви ще не знайшли свого лікаря-гінеколога, ви просто не були у Гринди І.Є. Він не тільки професіонал, а й людина з великим серцем.

  Юлія