Профілактична медицина у клініці "Нью Лайф"

Профілактична медицина вже давно стала золотим стандартом у різних напрямках терапевтичної спеціальності у розвинених країнах. Люди приділяють більше уваги виявленню ризик-факторів порушень здоров’я та зниженню їхнього впливу шляхом застосування різних комплексних методів.

Коли рекомендуються профілактичні заходи

Приводом для застосування профілактичних заходів є:
 • Інфекційно-запальні захворювання
 • Серцево-судинна патологія
 • Хронічна патологія ШКТ
 • Захворювання опорно-рухового апарату
 • Порушення роботи сечовидільної системи
 • Ендокринна патологія
 • Онкологічні захворювання

Профілактична медицина на сьогодні займає провідне місце в роботі сімейного лікаря і насамперед спрямована на пошук та оцінку ризику розвитку різної тяжкої та хронічної патології та попередження її в майбутньому. З цією метою лікар проводить комплексну оцінку різних факторів та дає рекомендації, спрямовані на корекцію різних показників. Профілактичні заходи повинні проводитися системно з урахуванням харчування, корекції способу життя та нерідко із призначенням медикаментозних засобів. Лікар здійснює контроль і динаміку показників та факторів ризику.

Основні переваги нашої клініки

РАННЯ ДІАГНОСТИКА
РАННЯ ДІАГНОСТИКА
Технічний потенціал клініки дозволяє проводити складні та багатоетапні дослідження
МАЛОІНВАЗИВНЕ ЛІКУВАННЯ
МАЛОІНВАЗИВНЕ ЛІКУВАННЯ
При своєчасній діагностиці можна застосовувати органозберігаючі технології
КОМПЛЕКСНА ОЦІНКА
КОМПЛЕКСНА ОЦІНКА
Лікарі оцінюють не окремі симптоми, а цілісну картину
КОНСУЛЬТАТИВНА ДОПОМОГА
КОНСУЛЬТАТИВНА ДОПОМОГА
Супровід та консультація за наявності змін у результатах досліджень

Послуги профілактичної медицини в «Нью Лайф»

Профілактичні заходи у «Нью Лайф» проводяться з використанням сучасних технологій та рекомендацій

Визначення ризику факторів – фактори ризику багато в чому залежать від тієї чи іншої патології, яка може розвинутися у людини. При оцінці факторів ризику обов’язково враховується особливості конституції людини, спадковість та наявність різних захворювань у близьких родичів, спосіб життя (малорухливий, наявність стресів тощо), звички у харчуванні (перевага надається жирній їжі або навпаки рослинній), лабораторна діагностика. При цьому кожному показнику надається певний бал відповідно до розробленої в рекомендаціях системи. З суми балів – робиться висновок про потенційний ризик розвитку патології.

Лабораторні аналізи – часто відносять до одних із найточніших і прогностично значущих факторів ризику. Вони часто дозволяють об’єктивно оцінити наявність ризику захворювання та контролювати профілактичні заходи у ході профілактичного лікування.

Профілактичне лікування  – заходи щодо корекції охоплюють цілий комплекс різних призначень, спрямованих на запобігання розвитку хвороби. Профілактичне лікування ділять на первинне – коли попереджається розвиток самого захворювання та вторинне, у тих випадках, коли хвороба вже є, але необхідно попередити розвиток загострень, рецидивів та прогресування процесу.

Записатися на прийом


  Відео
  Клінічний профілактичний напрямок
  Лікар: Нога Давид Анатолійович

  Профілактична медицина в клінічній практиці

  Стратегія, яка застосовується в міжнародній медичній клініці «Нью Лайф», заснована на багаторічному досвіді цілого ряду Європейських країн, коли за допомогою комплексних прогностичних та профілактичних підходів вдалося значно знизити захворюваність, інвалідизацію та смертність від більшості серйозних захворювань та їх ускладнень.
  1. Серцево-судинна патологія.Серцево-судинна патологія на сьогодні вважається найбільш значущою в інвалідизації та смертності в усьому світі. Тому профілактична медицина приділяє велике значення визначення ризику розвитку серцево-судинних порушень у пацієнтів та його корекції. У багатьох країнах у тому числі й Україні прийнято цільові програми щодо виявлення сприятливих факторів до розвитку ішемічної хвороби серця, артеріальної гіпертензії, гострих судинних подій (інфаркту та інсульту).
  2. Ендокринна патологія – серед ендокринних захворювань найбільша увага з метою профілактики звертається на порушення функцій щитовидної та підшлункової залоз. Для цього проводяться скринінг за допомогою УЗД, лабораторні дослідження гормонального профілю та визначення глюкози у крові.
  3. Онконобережність Онкологічні захворювання – це часто важкі прогресуючі процеси, що вимагають серйозного оперативного та хіміотерапевтичного лікування. У зв’язку з цим лікарі постійно перебувають у пошуку алгоритмів виявлення раннього розвитку найбільш поширеної онкопатології та її попередження на початкових етапах.

  Також у пацієнтів Нью Лайф виконується оцінка ризиків розвитку різних захворювань, у тому числі: нервової системи, інфекційних процесів, захворювань шлунково-кишкового тракту. Проводяться комплексні та системні заходи щодо їх профілактики та лікування на ранніх етапах.

  Лікарі
  Нью Лайф
  Лікар Ковалеренко Лілія Сергіївна Ковалеренко Лілія Сергіївна
  Радіолог, лікар УЗ-діагностики вищої категорії
  Досвід роботи: 14 років
  Лікар Шпура Людмила Володимирівна Шпура Людмила Володимирівна
  Акушер-гінеколог
  Досвід роботи: 10 років
  Лікар Говоруха Юлія Володимирівна Говоруха Юлія Володимирівна
  Акушер-гінеколог
  Досвід роботи: 8 років
  Лікар Макарчук Галина Василівна Макарчук Галина Василівна
  Акушер-гінеколог 1 категорії
  Досвід роботи: 24 роки
  Відгуки
  Нью Лайф

  Мова, стиль та орфографія авторів збережені