Пластична хірургія у клініці "Нью Лайф"

Пластичний хірург – це лікар хірургічної спеціальності, який володіє техніками хірургічної корекції зовнішнього вигляду та усунення естетичних дефектів та вад. Пластичний хірург часто працює на стику кількох медичних напрямків і досконало володіє навичками мікрохірургії, шкірної пластики, щелепно-лицьової хірургії, косметології.

Коли необхідна допомога пластичного хірурга

До пластичного хірурга звертаються для проведення оперативного лікування з приводу:
 • Надлишкова вага
 • Порушень зовнішнього вигляду в області особи
 • Рубців та шрамів
 • Вікових змін особи
 • Виправлення форми та розміру молочної залози
 • Корекції форми та об’єму живота та стегон
 • Після радикальних операцій на молочній залозі

Зовнішній вигляд і ставлення себе часто пов’язані між собою. Звичайно, багато людей хочуть виглядати ефектно і красиво, часто користуючись послугами пластичних хірургів для виправлення тих чи інших дефектів зовнішності. Але в багатьох випадках пластичні хірурги займаються проблемами відновлення зовнішнього вигляду, виправляючи дефекти, отримані в результаті різних життєвих обставин або радикальних оперативних втручань.

Відео
Пластичні операції
Лікар: Нога Давид Анатолійович

Послуги пластичного хірурга в «Нью Лайф»

У клініці «Нью Лайф» створено всі умови для виконання цілої низки естетичних процедур та оперативних втручань. Дбайливе ставлення та інноваційне обладнання зменшує терміни відновлення. Оперативні втручання проводяться з анестезіологічним посібником, що дозволяє уникнути больових та неприємних відчуттів.

Консультація та комплексне обстеження. Для проведення будь-якого оперативного втручання є медичні та життєві показання та протипоказання. Тому перед операцією обов’язково проводиться консультація та обстеження, на яких хірург з’ясовує наявність причин для проведення оперативного втручання, спільно з пацієнтом оцінюються основні ризики її проведення, обговорюється методика проведення. Також під час обстеження можливе взяття проб для лабораторних аналізів та додаткове обстеження. У клініці Нью-Лайф є унікальна можливість отримати консультацію від провідних пластичних хірургів США та Європи.

Ліпосакція. Ліпосакція – це сучасне оперативне втручання, спрямоване на видалення надлишкової жирової тканини з окремих областей людського тіла. Найчастіше ліпосакція проводиться в області живота, стегон і сідниць. Через невеликі проколи вводиться хірургічний інструмент, за допомогою якого відбувається руйнування структури підшкірної жирової клітковини та її видалення. Також одночасно з ліпосакцією може виконуватися видалення зайвих розтягнутих ділянок шкіри за допомогою косметичних розрізів, при яких шви малопомітні і практично невидимі.

Реконструктивна пластика молочної залози. Реконструктивна пластика молочної залози, на сьогодні актуальне оперативне втручання для жінок різного віку після радикальної мастектомії з видаленням тканин молочної залози внаслідок пухлинного процесу. У медичному центрі «Нью Лайф» це оперативне втручання виконується за спеціальною методикою, і дозволяє практично повністю відновити обсяг і форму молочної залози. Під час оперативного втручання дистанційно можуть консультувати провідні пластичні хірурги США та Європи.

Основні переваги нашої клініки

КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД
Умовою успішної естетичної корекції є комплексне попереднє обстеження
ПРИЙНЯТТЯ ВІРНИХ РІШЕНЬ
ПРИЙНЯТТЯ ВІРНИХ РІШЕНЬ
Кваліфікований медичний персонал має великий досвід проведення пластичних оперативних втручань
ОСНАЩЕННІСТЬ
ОСНАЩЕННІСТЬ
Технічний потенціал клініки дозволяє проводити складні та багатоетапні втручання
КОМФОРТ
КОМФОРТ
Створено всі умови для проведення різних естетичних оперативних втручань
Записатися на прийом


  Вирішення естетичних проблем у пластичного хірурга

  За результатами огляду, аналізу даних лабораторних та інструментальних досліджень пластичний хірург визначає методику оперативного втручання
  1. ЖЕРЖЕННЯ
   Проблема аліментарного ожиріння на сьогоднішній день ставиться за рівнем поширеності до епідемії в тому числі і в Україні. На жаль, багато людей не в змозі вирішити цю проблему самостійно, що багато в чому пов’язано з способом життя, харчовими звичками та традиціями в сім’ї, банальною відсутністю часу, порушеннями обміну речовин. Рішенням у цьому випадку може стати ліпосакція з видаленням надлишкового жиру та відновленням нормального обсягу окремих областей тіла людини.
  2. ВІКОВІ ЗМІНИ ОБЛИЧЧЯ Обличчя – це дзеркало стану організму людини та її віковий маркер. Не багатьом людям вдається зберегти колір та тонус шкіри з часом. З віком можуть з’являтися одутлість, мішки під очима, зморшки, нависання повік, зміни форми носа. У ряді випадків косметична корекція не допомагає і в цих випадках доводиться вдаватися до оперативного лікування. Для цього існують методики, що дозволяють створити ефект омолодження, при цьому приховавши надрізи в невидимій для стороннього ока області.
  3. ОПЕРАЦІЇ НА МОЛОЧНОМУ ЗАЛІЗІЖіноче населення особливо ретельно ставиться до своєї зовнішності, і не в останню чергу до форми та обсягу молочної залози. Для збільшення обсягу сьогодні існує цілий ряд методик з використанням сучасного силіконового протезу, який за своїми зовнішніми і тактильними властивостями практично не відрізняється від власних тканин. Дані протези встановлюються через невеликі розрізи, які, заживаючи, не залишають змін у вигляді шрамів.
  Лікарі
  Нью Лайф
  Лікар Нога Давид Анатолійович Нога Давид Анатолійович
  Головний лікар, хірург вищої категорії
  Досвід роботи: 34 роки
  Лікар Гринда Ігор Євгенович Гринда Ігор Євгенович
  Акушер-гінеколог вищої категорії
  Досвід роботи: 19 років
  Лікар Ковалеренко Лілія Сергіївна Ковалеренко Лілія Сергіївна
  Радіолог, лікар УЗ-діагностики вищої категорії
  Досвід роботи: 14 років
  Лікар Семчук Андрій Віталійович Семчук Андрій Віталійович
  Дерматовенеролог вищої категорії
  Відгуки
  Нью Лайф

  Мова, стиль та орфографія авторів збережені