Огляд гінеколога у клініці "Нью Лайф"

Проходження щорічного профілактичного гінекологічного огляду органів тазу є важливим етапом турботи про здоров’я кожної жінки. На жаль, багато хвороб, такі як мастопатія, фіброаденоми, ерозія, ендометріоз, в останні роки дуже «помолодшали», і якщо раніше побоюватися їх прояви в молодому віці не варто, то нині загроза придбати хворобу є навіть у юних дівчат.

Огляд у гінеколога: із турботою про жіноче здоров'я

Уникнути проблем репродуктивної системи допоможе проходження щорічного огляду жіночого лікаря. Причиною завдати лікареві візит раніше може стати прояв ознак хвороби – погане самопочуття, порушення менструального циклу, болі при менструаціях, рясні виділення, запальні процеси, поява неприємного запаху та ін. здатний знайти рішення навіть найскладніших завдань. Запишіться на огляд гінеколога в Newlifeclinic – на базі медичного центру працюють найкращі фахівці, здатні знайти рішення навіть найскладніших завдань.

Профілактичний огляд: як проходить відвідування лікаря гінеколога

Плановий повний огляд гінеколога включає кілька етапів:

Розмова з лікарем, в ході якої фахівець дізнається інформацію про регулярність та особливості менструального циклу, вагітності, статевого життя, турбують захворювання або їх симптоми. Огляд молочних залоз проводиться з метою виявлення новоутворень та пухлин, змін структури залізистої тканини. У деяких випадках як додаткова діагностика лікар може призначити відвідування мамолога, проходження мамографії, здачу аналізів.

Огляд на гінекологічному кріслі дає можливість вивчити стан стінок піхви та шийки матки. Пальпація через черевну стінку та піхву дозволить обстежити стан матки, яєчників, маткових труб. При виявленні підозр на захворювання чи патологію фахівець призначить додаткові дослідження (УЗД, аналізи, консультації профільних лікарів).

Складання аналізів, що включає визначення групи та резуса крові, коагулограму, наявність інфекцій, а також – пробу на цитологію. Зіскрібок береться з поверхні шийки матки і є безболісною процедурою. Також серед обов'язкових проб – аналіз із уретри, каналу шийки матки та заднього склепіння піхви.

Навіщо необхідно виявити хворобу на ранніх стадіях?

При необхідності лікар гінеколог може призначити здачу таких аналізів як мазок на флору, бактеріальний посів, аналіз на папіломавірус та гормони та ін. Також актуальними залишаються загальні аналізи крові та сечі.

У ході профілактичного огляду у гінеколога можуть бути виявлені різні захворювання жіночих органів. Лікування, у такому разі, вимагатиме набагато менших витрат часу, грошей та сил. На жаль, запущені випадки хвороби у більшості випадків закінчуються операціями та тривалим відновленням.

Наша клініка запрошує жінок на огляд гінеколога, пропонуючи максимально комфортні умови – прийнятні ціни, відсутність необхідності купувати додатково оглядові набори та аксесуари, прийом за записом. Консультації та огляд проводять кваліфіковані фахівці.

Основні переваги нашої клініки

КОМПЛЕКСНЕ ОБСТЕЖЕННЯ
КОМПЛЕКСНЕ ОБСТЕЖЕННЯ
Обстеження проводиться на сучасному обладнанні
КВАЛІФІКОВАНИЙ ПІДХІД
КВАЛІФІКОВАНИЙ ПІДХІД
Фахівці з великим досвідом та стажем роботи
МАЛОІНВАЗИВНІСТЬ
МАЛОІНВАЗИВНІСТЬ
Багато захворювань можна вилікувати за допомогою малоінвазивних хірургічних втручань
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ
Сучасне обладнання та висока кваліфікація лікарів дозволяють знайти рішення навіть у складних випадках
Записатися на прийом


  Лікарі
  Нью Лайф
  Лікар Шпура Людмила Володимирівна Шпура Людмила Володимирівна
  Акушер-гінеколог
  Досвід роботи: 10 років
  Лікар Говоруха Юлія Володимирівна Говоруха Юлія Володимирівна
  Акушер-гінеколог
  Досвід роботи: 8 років
  Лікар Рудюк Володимир Петрович Рудюк Володимир Петрович
  Анестезіолог вищої категорії
  Досвід роботи: 14 років
  Лікар Гринда Ігор Євгенович Гринда Ігор Євгенович
  Акушер-гінеколог вищої категорії
  Досвід роботи: 19 років