Лабораторія в клініці "Нью Лайф"

Лабораторні дослідження – це сучасний метод діагностики захворювання та контролю за станом людини. Тести лабораторії допомагають визначити зміни функції практично всіх без винятку органів і на відміну від інших діагностичних методів виконуються без безпосередньої участі самого пацієнта. Як правило, для аналізів досить невеликої кількості біологічного матеріалу: кров, сеча, кал, шлунковий сік, шматочок тканин і т.д.

Коли необхідно виконувати лабораторні тести

Основними причинами лабораторного дослідження є:
 • Запальні процеси
 • Інфекційні захворювання
 • гострі та невідкладні стани
 • Больовий синдром
 • Розлади ШКТ
 • Захворювання крові
 • Серцево-судинна патологія
 • Порушення роботи сечовидільної системи
 • Гінекологічні проблеми
 • Безплідність та порушення репродуктивних функцій
 • Ендокринна патологія

Лабораторна діагностика – це один із пріоритетних напрямків у роботі медичної клініки «Нью Лайф». Усі дослідження виконуються відповідно до міжнародних стандартів на обладнанні найвищого класу. Інтерпретація та розшифрування отриманих результатів проводиться досвідченими фахівцями – лікарями-лаборантами. Все перераховане гарантує точність дослідження та отримання якісної деталізації аналізу.

Послуги лабораторії "Нью Лайф"

Лабораторні дослідження в Нью Лайф проводяться з використанням сучасних технологій і методик

Клінічні дослідження становлять велику групу основних різнорідних за технологічним процесом досліджень, що проводяться з метою швидкої скринінгової оцінки стану пацієнта. Залежать від специфіки патології, але зазвичай включають загальний аналіз крові з формулою, загальний аналіз сечі, глюкозу крові, печінкові проби та маркери функції виділення.

Біохімія крові дозволяє виявити основні зміни в крові на рівні мікроелементів і основних ферментів. З отриманих результатів лікар діагностує порушення функції окремих органів.

Гормональний профіль виконується для скринінгу ендокринної функції залізистої тканини. Часто використовується в ендокринології при цукровому діабеті, порушеннях роботи щитовидної залози та надниркових залоз. Також має велике значення для визначення репродуктивних функцій у гінекології, жіночої та чоловічої безплідності та лікування порушень менструального циклу.

Інфекційна панель включає різні аналізи та тести на виявлення та визначення збудника, а також непряме визначення його активності. З цією метою проводяться пряма бактеріоскопія, культуральні методи з вирощуванням мікроорганізмів, визначення резистентності до антибактеріальних препаратів, серологічні, імунологічні та ДНК-аналізи.

Визначення маркерів запалення – різні тести для визначення активності запального процесу та уточнення його генезу та локалізації. Часто проводиться з метою контролю за лікуванням.

Відео
Сучасні принципи консультування та ведення пацієнтів
Лікар: Нога Давид Анатолійович

Лабораторна діагностика в клінічній практиці

При первинному обстеженні лікар рекомендує план додаткового обстеження, щоб отримати об'єктивні дані про захворювання та підтвердити поставлений діагноз.
 1. Запальні процеси – Будь-який гострий або хронічний запальний процес супроводжується змінами у клітинному складі крові. При цьому для аналізу береться периферична кров із пальця, рідше із вени. У ході виконання дослідження визначаються окремі клітинні фракції крові, абсолютне або відносне переважання, або зниження однієї з них. Також визначаються маркери, які свідчать про те чи іншого процесу в організмі людини. Сукупність даних дає вичерпну картину захворювання.
 2. Інфекції – близькими до запальних змін можуть бути інфекційні процеси, які часто супроводжуються, зокрема, і запаленням. Особливо важливим у процесі лікування є визначення вірусного гепатиту, збудника виразкової хвороби, інфекційної причини хронічної бронхолегеневої патології, захворювань сечостатевих органів. Дослідження дозволяють не тільки встановити правильний діагноз, але й визначити чутливість мікроорганізмів до певних препаратів, що робить лікування більш ефективним.
 3. Визначення ризику розвитку патології – багато хронічних тяжких захворювань та загрозливих для життя подій можна попередити, дотримуючись певних рекомендацій щодо харчування та способу життя. Насамперед це стосується серцево-судинної патології, ризик розвитку якої визначається на сумі цілого ряду факторів, у тому числі показників лабораторних тестів. За наявності відхилень рекомендується профілактична терапія для корекції цих показників.

Також у пацієнтів «Нью Лайф» виконується низка інших тестів за різних проблем зі здоров’ям, а також з метою профілактики та попередження розвитку серйозних захворювань. При необхідності підготовки до аналізів проводиться інструктаж і у деяких випадках рекомендується перебування у стаціонарі клініки.

Основні переваги нашої клініки

ВИСОКОКЛАСНЕ ОБЛАДНАННЯ
ВИСОКОКЛАСНЕ ОБЛАДНАННЯ
Технічний потенціал клініки дозволяє проводити складні та багатоетапні дослідження
ЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ
ЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ
Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками та використовуємо лише найкращі матеріали
ПРИЙНЯТТЯ ВІРНИХ РІШЕНЬ
ПРИЙНЯТТЯ ВІРНИХ РІШЕНЬ
Якісний результат дозволяє приймати правильні клінічні рішення
КОНСУЛЬТАТИВНА ДОПОМОГА
КОНСУЛЬТАТИВНА ДОПОМОГА
Супровід та консультація за наявності змін у результатах досліджень
Записатися на прийом


  Лікарі
  Нью Лайф
  Лікар Лузан Павло Вікторович Лузан Павло Вікторович
  Онкохірург вищої категорії
  Досвід роботи: 27 років
  Лікар Ковалеренко Лілія Сергіївна Ковалеренко Лілія Сергіївна
  Радіолог, лікар УЗ-діагностики вищої категорії
  Досвід роботи: 14 років
  Лікар Федоришин Родіон Петрович Федоришин Родіон Петрович
  Уролог вищої категорії, к.мед.н.
  Досвід роботи: 25 років
  Лікар Макарчук Галина Василівна Макарчук Галина Василівна
  Акушер-гінеколог 1 категорії
  Досвід роботи: 24 роки
  Відгуки
  Нью Лайф

  Мова, стиль та орфографія авторів збережені