Лабораторія в клініці "Нью Лайф"

Лабораторні дослідження – це сучасний метод діагностики захворювання та контролю за станом людини. Тести лабораторії допомагають визначити зміни функції практично всіх без винятку органів і на відміну від інших діагностичних методів виконуються без безпосередньої участі самого пацієнта. Як правило, для аналізів досить невеликої кількості біологічного матеріалу: кров, сеча, кал, шлунковий сік, шматочок тканин і т.д.

Коли необхідно виконувати лабораторні тести

Основними причинами лабораторного дослідження є:
 • Запальні процеси
 • Інфекційні захворювання
 • гострі та невідкладні стани
 • Больовий синдром
 • Розлади ШКТ
 • Захворювання крові
 • Серцево-судинна патологія
 • Порушення роботи сечовидільної системи
 • Гінекологічні проблеми
 • Безплідність та порушення репродуктивних функцій
 • Ендокринна патологія

Лабораторна діагностика – це один із пріоритетних напрямків у роботі медичної клініки «Нью Лайф». Усі дослідження виконуються відповідно до міжнародних стандартів на обладнанні найвищого класу. Інтерпретація та розшифрування отриманих результатів проводиться досвідченими фахівцями – лікарями-лаборантами. Все перераховане гарантує точність дослідження та отримання якісної деталізації аналізу.

Послуги лабораторії "Нью Лайф"

Лабораторні дослідження в Нью Лайф проводяться з використанням сучасних технологій і методик

Клінічні дослідження становлять велику групу основних різнорідних за технологічним процесом досліджень, що проводяться з метою швидкої скринінгової оцінки стану пацієнта. Залежать від специфіки патології, але зазвичай включають загальний аналіз крові з формулою, загальний аналіз сечі, глюкозу крові, печінкові проби та маркери функції виділення.

Біохімія крові дозволяє виявити основні зміни в крові на рівні мікроелементів і основних ферментів. З отриманих результатів лікар діагностує порушення функції окремих органів.

Гормональний профіль виконується для скринінгу ендокринної функції залізистої тканини. Часто використовується в ендокринології при цукровому діабеті, порушеннях роботи щитовидної залози та надниркових залоз. Також має велике значення для визначення репродуктивних функцій у гінекології, жіночої та чоловічої безплідності та лікування порушень менструального циклу.

Інфекційна панель включає різні аналізи та тести на виявлення та визначення збудника, а також непряме визначення його активності. З цією метою проводяться пряма бактеріоскопія, культуральні методи з вирощуванням мікроорганізмів, визначення резистентності до антибактеріальних препаратів, серологічні, імунологічні та ДНК-аналізи.

Визначення маркерів запалення – різні тести для визначення активності запального процесу та уточнення його генезу та локалізації. Часто проводиться з метою контролю за лікуванням.

Відео
Сучасні принципи консультування та ведення пацієнтів
Лікар: Нога Давид Анатолійович

Лабораторна діагностика в клінічній практиці

При первинному обстеженні лікар рекомендує план додаткового обстеження, щоб отримати об'єктивні дані про захворювання та підтвердити поставлений діагноз.
 1. Запальні процеси – Будь-який гострий або хронічний запальний процес супроводжується змінами у клітинному складі крові. При цьому для аналізу береться периферична кров із пальця, рідше із вени. У ході виконання дослідження визначаються окремі клітинні фракції крові, абсолютне або відносне переважання, або зниження однієї з них. Також визначаються маркери, які свідчать про те чи іншого процесу в організмі людини. Сукупність даних дає вичерпну картину захворювання.
 2. Інфекції – близькими до запальних змін можуть бути інфекційні процеси, які часто супроводжуються, зокрема, і запаленням. Особливо важливим у процесі лікування є визначення вірусного гепатиту, збудника виразкової хвороби, інфекційної причини хронічної бронхолегеневої патології, захворювань сечостатевих органів. Дослідження дозволяють не тільки встановити правильний діагноз, але й визначити чутливість мікроорганізмів до певних препаратів, що робить лікування більш ефективним.
 3. Визначення ризику розвитку патології – багато хронічних тяжких захворювань та загрозливих для життя подій можна попередити, дотримуючись певних рекомендацій щодо харчування та способу життя. Насамперед це стосується серцево-судинної патології, ризик розвитку якої визначається на сумі цілого ряду факторів, у тому числі показників лабораторних тестів. За наявності відхилень рекомендується профілактична терапія для корекції цих показників.

Також у пацієнтів «Нью Лайф» виконується низка інших тестів за різних проблем зі здоров’ям, а також з метою профілактики та попередження розвитку серйозних захворювань. При необхідності підготовки до аналізів проводиться інструктаж і у деяких випадках рекомендується перебування у стаціонарі клініки.

Основні переваги нашої клініки

ВИСОКОКЛАСНЕ ОБЛАДНАННЯ
ВИСОКОКЛАСНЕ ОБЛАДНАННЯ
Технічний потенціал клініки дозволяє проводити складні та багатоетапні дослідження
ЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ
ЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ
Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками та використовуємо лише найкращі матеріали
ПРИЙНЯТТЯ ВІРНИХ РІШЕНЬ
ПРИЙНЯТТЯ ВІРНИХ РІШЕНЬ
Якісний результат дозволяє приймати правильні клінічні рішення
КОНСУЛЬТАТИВНА ДОПОМОГА
КОНСУЛЬТАТИВНА ДОПОМОГА
Супровід та консультація за наявності змін у результатах досліджень
Записатися на прийом
  Оберіть напрямок


  This site is protected by reCAPTCHA and the Google
  Privacy Policyand Terms of Service apply.

  Лікарі
  Нью Лайф
  Лікар Лузан Павло Вікторович Лузан Павло Вікторович
  Онкохірург вищої категорії
  Досвід роботи: 27 років
  Лікар Ковалеренко Лілія Сергіївна Ковалеренко Лілія Сергіївна
  Радіолог, лікар УЗ-діагностики вищої категорії
  Досвід роботи: 14 років
  Лікар Федоришин Родіон Петрович Федоришин Родіон Петрович
  Уролог вищої категорії, к.мед.н.
  Досвід роботи: 25 років
  Лікар Макарчук Галина Василівна Макарчук Галина Василівна
  Акушер-гінеколог 1 категорії
  Досвід роботи: 24 роки
  Відгуки
  Нью Лайф

  Мова, стиль та орфографія авторів збережені

  Error: Contact form not found.

  Error: Contact form not found.

  Error: Contact form not found.
   Оберіть напрямок   This site is protected by reCAPTCHA and the Google
   Privacy Policyand Terms of Service apply.