Laser removal of moles and papillomas

Laser papilloma removal is a modern method of getting rid of skin growths, which is also actively used to eliminate nevi, warts and other dermatological manifestations.

Видалення родимок лазером: сучасна альтернатива хірургічному втручанню

У Києві видалити лазерним способом родимки можна в клініці Newlife – у нашому центрі працюють кваліфіковані фахівці, які мають великий досвід і всі необхідні знання для того, щоб:

  • провести ретельну передопераційну діагностику;
  • мінімізувати ризик виникнення ускладнень;
  • дотримати всі нюанси технології втручання;
  • видалити новоутворення різного типу з урахуванням їхньої специфіки.

Хірургічне видалення родимок з використанням скальпеля нерідко призводить до необхідності повторного втручання, а також потребує тривалого відновлювального періоду. Використання лазерних технологій дає можливість позбавитися утворень на шкірі швидко і без наслідків.

Види шкірних новоутворень

Один із найпоширеніших видів дерматологічних патологій – папіломи. Вони можуть бути як безпечними, так і потенційно небезпечними, здатними перерости у злоякісні утворення.

Дерматологи виділяють кілька видів папілом:

  • плоскі;
  • вузликові;
  • ниткоподібні;
  • гострі кондиломи;
  • епітеліальна гіперплазія.

Крім папілом, показанням для звернення до лікаря можуть вважатися всі типи родимок, особливо, що викликають занепокоєння своїм зростанням, кольором, хворобливістю. Лазерним способом можна позбутися і бородавок, врослих мозолів, натоптишів. Видалення утворень має не лише естетичний ефект. Насамперед даний метод – можливість позбутися ризику перетворення наростів на серйозніші новоутворення.

Лазерне видалення родимок та інших дерматологічних наростів у Києві проводиться безболісно, ​​має виражений естетичний ефект, вимагає застосування лише місцевої анестезії при низькому больовому порозі пацієнта.

За допомогою лазера видаляти папіломи та бородавки, невуси можна на будь-якій ділянці тіла, у тому числі розташовані в таких делікатних зонах, як повіки. Рубцювання проходить швидко, не вимагає накладення пов’язок із антисептиками. Після висічення наростів проводиться запаювання судин, завдяки чому практично виключена кровотеча.

Результат втручання – утворення невеликої скоринки на місці колишнього нарости, яка відпадає сама за кілька днів після процедури. На тканинах не залишається шрамів та рубців.

Лазерний промінь проникає глибоко у структури шкіри, що призводить до відмирання основи новоутворення та виключає його повторний розвиток.

The main advantages of our clinic

Безпека
Безпека
Здорова шкіра навколо папіломи при видаленні лазером не ушкоджується, це дозволяє уникнути утворення грубих помітних рубців, пігментацій, опіків тощо.
Ефективність
Ефективність
За один сеанс можна видалити кілька утворень. Папіломи усуваються повністю і більше не з'являються на колишньому місці.
Швидкість
Швидкість
Процедура видалення папілом триває близько 15 хвилин.
Вартість видалення папілом, невусів, бородавок лазером

При лазерному видаленні родимок та інших наростів (мозолів, папілом, бородавок тощо) відбувається активація обмінних процесів та запускається самовідновлення шкірного покриву. Втручання не маєте протипоказань і може бути проведене будь-якого дня після проходження пацієнтом попередньої діагностики.

Якщо у вас на тілі є родимки, бородавки, папіломи – дізнайтеся, скільки коштує видалення їх лазером, зв’язавшись з нами по телефону або онлайн. Запишіться на прийом до лікаря для консультації, визначення типу новоутворень та призначення дати втручання.

Doctors
New Life
Doctor David Noga David Noga
Head of the clinic, surgeon
Work experience: 34 years
Doctor Igor Grynda Igor Grynda
Obstetrician-gynecologist
Work experience: 19 years
Doctor Liliya Kovalerenko Liliya Kovalerenko
Radiologist
Work experience: 14 years
Doctor Rodion Fedorishin Rodion Fedorishin
Urologist, Ph.D.
Work experience: 25 years
Make an appointment