Неврологія в клініці "Нью Лайф"

Невролог — це фахівець, у сферу компетенції якого входить діагностика, профілактика та лікування ушкоджень та захворювань центральної та периферичної нервової системи людини. У неврології лікарі виконують різні діагностичні дослідження, що відрізняються високою складністю. Лікування також нерідко тривале із застосуванням цілого комплексу лікарських засобів та реабілітаційних заходів.

Коли необхідно звернутися до невролога

Основними причинами звернення до невролога є:
 • Больові синдроми в області спини
 • Головні болі
 • Тремор у руках
 • Порушення кровообігу головного мозку
 • Запальні процеси в процесі нервових стовбурів
 • Важкі системні нервові розлади
 • Наслідки важких інфекцій із пошкодженнями нервових тканин

У міжнародній медичній клініці «Нью Лайф» послуги, що надаються неврологом, надаються комплексно, з урахуванням усіх анатомо-фізіологічних особливостей організму та із застосуванням сучасних методів обстеження та лікування.

Основні переваги нашої клініки

КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД
Умовою успішного лікування неврологічних захворювань є комплексне комплексне лікування.
ПРИЙНЯТТЯ ВІРНИХ РІШЕНЬ
ПРИЙНЯТТЯ ВІРНИХ РІШЕНЬ
Кваліфікований медичний персонал має великий досвід у лікуванні неврологічної патології.
ОСНАЩЕННІСТЬ
ОСНАЩЕННІСТЬ
У клініці представлено професійне якісне обладнання для контролю та лікування різних неврологічних захворювань
КОМФОРТ
КОМФОРТ
У клініці створено всі умови для лікування неврологічних захворювань

Послуги невролога в «Нью Лайф»

Неврологи клініки «Нью Лайф» проводять консультації та діагностику з використанням сучасних технологій та методик

Комплексне обстеження. У клініці «Нью Лайф» можна пройти комплексне обстеження з визначенням основних показників та маркерів найпоширеніших захворювань нервової системи. З цією метою лікар невролог виконає всеосяжний огляд, також можливе взяття аналізів для визначення маркерів основних захворювань нервової системи. При отриманні результатів визначаються ризики прогресу процесу, необхідність медикаментозного лікування та реабілітації. Додатково можуть проводитися ендоскопічні обстеження, УЗД, рентген діагностика, електроенцефалографія, ЕКГ та безліч інших досліджень.

Визначення неврологічного статусу. При спілкуванні з пацієнтом лікар визначає поведінку, реакцію на подразники, ступінь виразності основних рефлексів та загальний психічний стан. При неврологічному огляді лікар визначає стан та активність головного мозку, наявність ушкоджень периферичних нервів, за наявності больового синдрому визначається ступінь виразності та присутність функціональних порушень.

Медикаментозне лікування. У неврології однією з головних умов позитивного результату лікування є дотримання всіх рекомендацій лікаря протягом тривалого періоду часу. Препарати призначаються комплексно з використанням різних схем та нерідко вимагають лабораторного контролю. У процесі лікування лікарі відзначають динаміку процесу та необхідність приєднання реабілітаційних вправ.

Реабілітаційні програми. Реабілітація в лікуванні неврологічних розладів має важливе значення. Випадання функцій окремих органів чи рухів у кінцівках викликає великий дискомфорт та зниження якості життя пацієнта. Тому у неврології велика увага приділяється відновлювальній медицині. Для цього використовуються фізичні фактори, вправи та різні апаратні методики.

Записатися на прийом


  Відео
  Сучасні принципи консультування та ведення пацієнтів
  Лікар: Нога Давид Анатолійович

  Лікування неврологічної патології

  За результатами огляду, аналізу даних лабораторних та інструментальних досліджень лікар-невролог поставить діагноз та призначить необхідне лікування
  1. БОЛІ У СПІНІ
   Болі в спині нерідко мають гострий характер і вимагають негайного лікування через появу вираженого дискомфорту та відсутності здатності до руху. При больовому синдромі лікар невролог визначає рівень ураження, наявність органічних ушкоджень. Для лікування використовуються апаратні методики, фізичні вправи, масаж, зовнішні протизапальні засоби, терапія з використанням пероральних лікарських засобів та ін’єкційного введення медикаментів у тому числі і як блокада больової ділянки.
  2. ЛІКУВАННЯ ТА ВІДНОВЛЕННЯ ПІСЛЯ СУДИННИХ РОЗБУДІВ Судинні ушкодження головного мозку часто розвиваються внаслідок порушень кровообігу при атеросклеротичних змінах, вроджених порушеннях будови судинної стінки (аневризми та розшарування). рух крові по судинах. Все це призводить до пошкодження тканин мозку та різних проявів у вигляді паралічів та парезів на різних рівнях та з різним ступенем вираженості. Для відновлення функцій застосовуються різні комплексні заходи, за якими контролює лікар невролог.
  3. ЛІКУВАННЯ СИСТЕМНИХ НЕВРОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬУ клініці «Нью Лайф» створені всі умови для діагностики та лікування різних патологічних процесів, що протікають з пошкодженням нервових тканин. Розсіяний склероз, хвороба Паркінсона та Альцгеймера, вікові порушення метаболізму часто призводять до серйозних ушкоджень нервової тканини. Для уповільнення прогресування процесу та зменшення частоти рецидивів та загострень потрібна кваліфікована допомога невролога, які в динаміці здійснює контроль за захворюванням та дає рекомендації щодо лікування.
  Лікарі
  Нью Лайф
  Лікар Шпура Людмила Володимирівна Шпура Людмила Володимирівна
  Акушер-гінеколог
  Досвід роботи: 10 років
  Лікар Нога Давид Анатолійович Нога Давид Анатолійович
  Головний лікар, хірург вищої категорії
  Досвід роботи: 34 роки
  Лікар Ковалеренко Лілія Сергіївна Ковалеренко Лілія Сергіївна
  Радіолог, лікар УЗ-діагностики вищої категорії
  Досвід роботи: 14 років
  Лікар Бакурова Ольга Василівна Бакурова Ольга Василівна
  Невролог вищої категорії
  Досвід роботи: 31 рік
  Відгуки
  Нью Лайф

  Мова, стиль та орфографія авторів збережені