Ендокринологія в клініці "Нью Лайф"

Ендокринолог – це фахівець медицини, який займається діагностикою та процесом лікування пацієнтів з ендокринними та метаболічними порушеннями. Дані патології дуже різноманітні за клінічними проявами та тяжкістю перебігу, що не в останню чергу пов’язано із впливом гормонів (біологічно активних речовин) на практично всі регуляторні механізми в організмі людини.

Ендокринолог у Києві: послуги медичного центру «Нью Лайф»

Погіршення стану навколишнього середовища, згубний вплив ультрафіолету, постійні стреси та нераціональне харчування стали причиною різкого погіршення показників у галузі захворювань ендокринної системи. Такі хвороби швидко набувають хронічного характеру і можуть кардинально змінити спосіб життя людини. Центр ендокринології на базі клініки «Нью Лайф» у Києві запрошує для проходження планових оглядів, діагностики та лікування захворювань ендокринної системи.

Консультація лікаря ендокринолога показана кожній людині, яка спостерігає погіршення стану організму, що може супроводжуватися такими симптомами:

 • підвищена пітливість;
 • апатія;
 • порушення ліпідного обміну;
 • тремор рук;
 • збільшення зоба;
 • тривожність;
 • порушення сну.

На прийом до лікаря ендокринолога регулярно необхідно приходити людям, які страждають на цукровий діабет 1 і 2 типу, ожирінням, захворюваннями щитовидної залози, надниркових залоз, статевих залоз, гіпоталамо-гіпофізарної системи.

>

Комплексне обстеження професійними медиками дозволить вчасно виявити патологію, поставити точний діагноз і призначити ефективне своєчасне лікування, уникнути ускладнень та підтримати органи у здоровому стані для їх повноцінного функціонування.

Ендокринологія спеціалізується на вивченні досить складних процесів, що протікають в організмі, і охоплює сферу вивчення будови, особливостей функціонування та впливу на організм залоз внутрішньої секреції. Профілактика захворювань, пов’язаних з порушенням гормонального фону, буде результативною не тільки під впливом лікаря, а й при дбайливому ставленні пацієнта до свого здоров’я.

Послуги клініки ендокринології в Києві

Звернення до фахівця передбачає проведення комплексного обстеження. Лікар призначить аналізи крові для визначення рівня цукру, у разі наявності пухлин – біопсію для детального вивчення новоутворень, УЗД залоз внутрішньої секреції та інших органів, ухвалить рішення щодо необхідності консультації профільних фахівців (окуліст, уролог, гінеколог та ін.).

При необхідності проведення операцій та лікувальних процедур наші клієнти будуть розміщені в стаціонарі клініки, що відповідає найсучаснішим стандартам та вимогам. Величезна перевага обстеження та лікування у приватному медичному центрі ендокринології – високий рівень сервісу та лояльна цінова політика. Ви не знайдете в прайсі цін, які будуть не по кишені українцям.

Записатися до ендокринолога  в медичному центрі «Нью Лайф» можна через форму на сайті або з за допомогою телефонного дзвінка.

Відео
Сучасні принципи консультування та ведення пацієнтів
Лікар: Нога Давид Анатолійович

Основні переваги нашої клініки

ОСНАЩЕННІСТЬ
ОСНАЩЕННІСТЬ
Технічний потенціал клініки дозволяє проводити складні та багатоетапні дослідження
МАЛОІНВАЗИВНІСТЬ
МАЛОІНВАЗИВНІСТЬ
Усі процедури виконуються за допомогою продуманих та щадних методів
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Сучасне обладнання дозволяє проводити візуалізацію з високою роздільною здатністю, що покращує контроль над захворюванням.
КОМФОРТ
КОМФОРТ
Створено всі умови для проведення різних діагностичних процедур
Записатися на прийом


  Лікарі
  Нью Лайф
  Лікар Бакурова Ольга Василівна Бакурова Ольга Василівна
  Невролог вищої категорії
  Досвід роботи: 31 рік
  Лікар Чешук Євген Валерійович Чешук Євген Валерійович
  Онкохірург
  Досвід роботи: 4 роки
  Лікар Нога Давид Анатолійович Нога Давид Анатолійович
  Головний лікар, хірург вищої категорії
  Досвід роботи: 34 роки
  Лікар Ковалеренко Лілія Сергіївна Ковалеренко Лілія Сергіївна
  Радіолог, лікар УЗ-діагностики вищої категорії
  Досвід роботи: 14 років
  Відгуки
  Нью Лайф

  Мова, стиль та орфографія авторів збережені