Загальний хірург — це лікар хірургічної спеціальності, який займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань органів черевної порожнини та стінки, невеликими хірургічними проблемами в області кінцівок та голови, як правило, гнійно-запального характеру. У «Нью Лайф» приймають найкращі спеціалісти хірургії Києва: лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук, автори наукових статей, активні учасники міжнародних з’їздів та конференцій.

Коли необхідно звернутися до хірурга

Основними симптомами хірургічних захворювань є:
 • Різкі болі в животі
 • Травми внутрішніх органів
 • Порушення руху їжі по кишечнику
 • Гружові випинання
 • Здуття живота
 • Порушення травлення
 • Кровотечі зі шлунка або кишечника
 • Хвороби жовчного міхура та жовчних проток
 • Інородні тіла в черевній порожнині та кишечнику
 • Гнійно-запальні процеси шкіри
 • Гематоми
 • Порушення росту нігтів та трофіки м’яких тканин кінцівок

Хірургічна патологія може протікати гостро, коли необхідно термінове невідкладне втручання, або тривало, часто безсимптомно, і турбувати вже в стадії, що важко піддається корекції. Тому важливим елементом допомоги є профілактичні огляди хірургом. Також, у разі перших ознак захворювання дуже істотно своєчасне звернення, оскільки затягування з розв’язанням проблеми може призвести до незворотних наслідків.

Послуги хірурга в «Нью Лайф»

Хірурги «Нью Лайф» проводять діагностику з використанням сучасних технологій та методик

Герніопластика – проведення оперативних втручань при грижах черевної стінки різної локалізації за оригінальною малотравматичною методикою. Пластика грижового утворення виконується без швів на шкірі, таким чином, після операції не треба перебувати в клініці і знімати шви. (Патент на винахід України №49856, від 15.10.2002).

Класичні хірургічні техніки оперативних втручань на черевній порожнині – лікування гострого апендициту, гострого холециститу, жовчнокам’яної хвороби, всіх видів виразкових кровотеч, гострого панкреатиту, кишкової непрохідності печінки, захворювань , жовчні протоки підшлункової залози, цирозу печінки.

Сучасні лапароскопічні методики дозволяють за допомогою одного-двох невеликих непомітних надрізів провести оптичне та хірургічне гнучке обладнання і з ним виконати операцію в черевній порожнині. При цьому не відбувається пошкодження незмінених тканин, анатомії органів та потрапляння зовнішньої мікрофлори до черевної порожнини. Це знижує травматизм процедури та прискорює термін відновлення після операції.

Ендоскопічні методи хірургічного лікування – при багатьох проблемах зі здоров’ям вже не потрібне розтин черевної порожнини або органу для проведення оперативного втручання. Для цього достатньо зайти всередину органу та виконати видалення сторонніх тіл та пошкоджених тканин зсередини, використовуючи спеціальне ендоскопічне обладнання.

Невідкладна хірургія — при гострих процесах та захворюваннях часто потрібна невідкладна допомога. Але для виконання термінових оперативних втручань необхідна досвідчена бригада хірургів, якісна швидка діагностика та підготовка операційної у найкоротші терміни. Усі ці умови виконуються у медичному центрі «Нью Лайф».

Відео
Хірургічне лікування
Лікар: Нога Давид Анатолійович

Лікування хірургічних захворювань

За результатами огляду, аналізу даних лабораторних та інструментальних досліджень лікар-хірург поставить діагноз та призначить необхідне лікування
 1. ЛІКУВАННЯ ГРИЖГрижі – дуже часта причина розвитку дискомфорту та порушення нормального функціонування органів черевної порожнини. До того ж, вони можуть стати джерелом багатьох небезпечних ускладнень. На сьогодні не відомі інші ефективніші способи лікування цієї патології, окрім як хірургічні. Існують різні методики усунення випинання та відновлення цілісності черевної стінки, але у «Нью Лайф» використовують новітні малоінвазивні методи оперування цього захворювання та сучасні матеріали, які дозволяють уникнути рецидивів у майбутньому.
 2. ЛІКУВАННЯ ЖОВЧНОКАМІННОЇ ХВОРОБИПорушення травлення, біль у правому підребер’ї, збільшення та чутливість печінки, неможливість вживати деякі види їжі – це часті прояви калькульозного холециститу та жовчнокам’яної хвороби. У більшості випадків самостійний вихід каменів із жовчного міхура неможливий, а іноді такий розвиток патології може навіть призводити до жовчної кольки та негайного оперативного втручання. У «Нью Лайф» застосовуються ендобіліарні методики лікування, які дозволяють малоінвазивно вирішити проблему та повернути людину до звичайного життя у найкоротші терміни.
 3. ЛІКУВАННЯ ГОСТРИХ СТАНІВВизначити захворювання на початкових етапах досить проблематично, тому що внутрішні органи приховані від людського ока всередині черевної порожнини. При розвитку гострого стану в ній раніше доводилося вдаватися до розтину та пошуку причин з ревізією. Сучасні методики лапароскопічної медицини в клініці Нью Лайф дозволяють вирішити проблему без великих розрізів і встановити патологію протягом короткого часу. Дані методи оперативного лікування за наявності відповідного обладнання та підготовки фахівців застосовуються в різних випадках.

Також пацієнти «Нью Лайф» успішно проходять лікування гнійно-запальних захворювань шкіри, проблем шлунково-кишкового тракту, порушень трофіки тканин при цукровому діабеті, панкреатиті, захворюваннях печінки та багатьох інших хірургічних патологій.

Основні переваги нашої клініки

КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД
Проводиться комплексне передопераційне обстеження
ПРИЙНЯТТЯ ВІРНИХ РІШЕНЬ
ПРИЙНЯТТЯ ВІРНИХ РІШЕНЬ
Система прийняття клінічних рішень передбачає своєчасне оперативне втручання
НЕВІДКЛАДНА ДОПОМОГА
НЕВІДКЛАДНА ДОПОМОГА
У разі потреби є операційні та стаціонар, які дозволяють проводити хірургічне лікування.
ОСНАЩЕННЯ
ОСНАЩЕННЯ
Медичне обладнання від провідних виробників медичної техніки для обстеження та лікування
Відгуки
Нью Лайф

Мова, стиль та орфографія авторів збережені

Я Сергей Некрасов переселенец с Луганской области сделал в клинике Нью Лайф три операции .Две в один день и третью через 4 месячный промежуток Что я могу сказать у меня не хватит слов чтобы выразить восхищение и благодарность всему персоналу и особенно главному врачу и одновременно хирургу клиники Ноге Давиду Анатольевичу. Давид Анатольевич это не просто хирург высшей категории с большим стажем работы а еще сама доброта милость мягкость обходительность милосердный ласковый плюс компетентность о таких говорят этот врач от Бога. Мне сделали два спинальных наркоза
оба раза легко и быстро так делают настоящие мастера своего дела. Когда утром персонал начинает работу они ее делают умело и при этом добродушны милы такой приятный стоит говорок как будто находишься в лесу и птички поют. Давид Анатольевич сделал мне одну операцию бесплатно и я восхищен его бескорыстием и сердце мое полно благодарности ему. Но я написал отзыв не поэтому а потому что это действительно прекрасная клиника современная не только оборудованием а и отношением к пациентам. Она на уровне во всех отношениях. Я очень доволен пребыванием там и результатами. Они лучшие. Мне 71 год.

Некрасов Сергей
71 рік

Прекрасная клиника, все очень хорошо организовано, я остался очень доволен и отношением медицинского персонала, и лечением, которое мне предложили и сделали. Операция прошла достаточно быстро, не было никаких болей, сейчас спустя несколько месяцев чувствую себя отлично.

Родіон
53 роки

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

Нью Лайф
Первинна консультація лікаря-хірурга
650 грн.
Повторна консультація лікаря-хірурга
550 грн.
Записатися на прийом


  Лікарі
  Нью Лайф
  Лікар Нога Давид Анатолійович Нога Давид Анатолійович
  Головний лікар, хірург вищої категорії
  Досвід роботи: 34 роки
  Лікар Гринда Ігор Євгенович Гринда Ігор Євгенович
  Акушер-гінеколог вищої категорії
  Досвід роботи: 19 років
  Лікар Ковалеренко Лілія Сергіївна Ковалеренко Лілія Сергіївна
  Радіолог, лікар УЗ-діагностики вищої категорії
  Досвід роботи: 14 років
  Лікар Усачов Сергій Миколайович Усачов Сергій Миколайович
  Проктолог віщої категорії, к.мед.н.
  Досвід роботи: 20 років