Медична клініка "Нью Лайф"

Міжнародна клініка “НЬЮ ЛАЙФ” – це сучасний медичний центр, який успішно працює з 1997 року у сфері надання медичної допомоги населенню, профілактики , діагностики та лікування захворювань практично всіх напрямків медицини. У клініці консультують та ведуть прийом понад 24 фахівців різних напрямків.

Серед них:
4
Доктора медичних наук
4
Кандидата медичних наук
17
Лікарів вищої категорії

Наші співробітники – це вітчизняні та зарубіжні фахівці, які є членами національних, європейських та північноамериканських професійних медичних товариств та асоціацій. У клініці проводяться оперативні втручання різного рівня складності, є палати для післяопераційного догляду та надання допомоги в умовах стаціонару.

 

У КЛІНІЦІ “НЬЮ ЛАЙФ” ОБ’ЄДНАНІ І НЕРОЗРИВНО ПОВ’ЯЗАНІ МІЖ СУБІЧНІ СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ПРОФІЛАКТИЦІ ТА ЛІКУВАННЯ РІЗНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ, ВИСОКИЙ ПРОФЕСІОНАЛІЗМ ЛІКАРІВ, ВИСОКИЙ РІВЕНЬ СЕРВІСУ, І ГОЛОВНЕ – ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА РЕЗУЛЬТАТ!

Клініка “НЬЮ ЛАЙФ ” слідує за принципами сімейної медицини та спадкоємності у наданні медичної допомоги, надає послуги з різних напрямків: хірургія, у тому числі пластична, гінекологія, дерматологія, урологія, педіатрія, кардіологія, невропатологія, психоневрологія та інші. Проводиться інструментальна (УЗД, гастродуоденоскопія, колоноскопія, кольпоскопія, лапароскопія, гістероскопія), лабораторна (загальні аналізи крові, сечі, біохімічні, бактеріологічні, ПЛР та інші) діагностика, оперативні втручання, дистанційна літотрипсія ультра Працює кабінет стоматології.

У міжнародній медичній клініці “НЬЮ ЛАЙФ” проводяться консультації з провідними закордонними колегами в режимі реального часу. Робота клініки ґрунтується на дотриманні принципів професійної етики, відповідальності та порядності, при цьому вартість послуг приємно дивує наших пацієнтів.

Основні переваги нашої клініки

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ
Досвід та кваліфікація фахівців дозволяє вирішувати навіть найскладніші завдання
ПРИЙНЯТТЯ ВІРНИХ РІШЕНЬ
ПРИЙНЯТТЯ ВІРНИХ РІШЕНЬ
Принципи сімейної медицини та наступності дозволяють безпомилково приймати рішення.
ЯКІСТЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ
ЯКІСТЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Наша клініка – це гарантія високої якості обслуговування та впевненість у завтрашньому дні
МІЖНАРОДНИЙ РІВЕНЬ
МІЖНАРОДНИЙ РІВЕНЬ
Консультації провідних фахівців із США та Європи
Медична допомога сімейного лікаря та досвідчених вузькопрофільних фахівців

Міжнародна клініка “НЬЮ ЛАЙФ” – єдиний в Україні багатопрофільний медичний центр, в якому медичні послуги надаються на основі комплексних підходів до профілактики та лікування.

Сімейна медицина передбачає спостереження за здоров’ям та своєчасну корекцію. При необхідності надається невідкладна або планова допомога лікаря вузького профілю.
45
Хвилин триває комплексне обстеження
29
Акцій лише за 2021 рік
216
Консультацій виконано фахівцями закордонних клінік
44
Участь у конференціях