Урологія та прийом уролога у клініці "Нью Лайф"

Уролог – це лікар, який займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань сечовидільної системи та статевих органів у чоловіків. У «Нью Лайф» приймають найкращі урологи Києва: лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук, автори наукових статей, активні учасники міжнародних з’їздів та конференцій урологів.

Консультація уролога складається з опитування, вивчення анамнезу хвороби та історії життя та локального огляду зовнішніх сечостатевих органів, при якому лікар звертає увагу на індивідуальні анатомічні особливості будови, наявність висипання та запальних змін, наявність збільшених лімфатичних вузлів у пахвинній ділянці, відповідність розвитку статевих органів віку підлозі. У багатьох випадках у рамках першого прийому лікар рекомендує УЗД органів малого тазу, лабораторні дослідження та інструментальну діагностику.

Прийом уролога, обстеження, консервативне лікування та урологічні оперативні втручання у міжнародній медичній клініці «Нью Лайф» проводяться з дотриманням усіх правил та відповідно до вимог сучасної медицини.

Коли необхідно звернутися до уролога

Основними симптомами урологічних захворювань є:
 • Болі в попереку
 • Порушення сечовипускання
 • Резі при сечовипусканні
 • Слизові або гнійні виділення з уретри
 • Недорозвинення статевих органів у чоловіків
 • Зміни в аналізах сечі
 • Еректильна дисфункція
 • Чоловіче безпліддя
 • Набряки в області промежини та зовнішніх статевих органів

Урологічна патологія може приносити значний дискомфорт у житті пацієнта, тому потребує якісної діагностики та якнайшвидшого усунення проблеми. У міжнародній медичній клініці «Нью Лайф» послуги, що надаються урологом, надаються комплексно, з урахуванням усіх особливостей організму та із застосуванням сучасних методів обстеження та лікування.

Послуги уролога в «Нью Лайф»

Лікарі-урологи «Нью Лайф» проводять діагностику з використанням сучасних технологій та методик

Дистанційна літотрипсія – сучасний малоінвазивний метод дроблення каменів органів сечостатевої системи (нирки, сечовий міхур, сечовод) за допомогою ультразвукового обладнання.

Лазерна літотрипсія – сучасний метод руйнування каміння в нирках, сечоводах, сечовому міхурі, при якому промінь лазеру впливає безпосередньо на конкремент і розбиває його на дрібні фрагменти і пісок.

Катетеризація сечового міхура хворим на доброякісну гіперплазію (збільшення) передміхурової залози при затримці сечі в сечовому міхурі.

Бужування сечовипускального каналу – виконувана урологом процедура спрямована на діагностику звуження в сечівнику, визначення його ступеня та виявлення каменю на його протязі.

Цистоскопія  – ендоскопічний метод дослідження для виявлення причин захворювання сечового міхура та контролю лікування.

Відео
Нехірургічне лікування сечокам'яної хвороби
Лікар: Федоришин Родіон Петрович

Лікування урологічних захворювань

За результатами огляду, аналізу даних лабораторних та інструментальних досліджень лікар-уролог поставить діагноз і призначить необхідне лікування – терапевтичне або за необхідності хірургічне.
 1. Фімоз – часта урологічна патологія, коли відбувається звуження кільця крайньої плоті навколо головки статевого члена. Даний стан може бути вродженим та набутим. У першому випадку, в результаті спадкових особливостей розвитку, може виявлятися вже в дитячому віці, і супроводжуватися дискомфортом, подразненням слизових та шкіри запальними процесами. У другому – формується внаслідок тривалого інфекційного процесу з формуванням рубцевих змін. При невеликому ступені урологами рекомендується консервативне лікування, при його неефективності або вираженого звуження показано оперативне втручання.
 2. Варікоцеле – варикозне розширення вен насіннєвого канатика. Патологія часто протікає безсимптомно і може виявляється лише при огляді урологом, також може супроводжуватись помірною хворобливістю в області мошонки та промежини. Небезпека пов’язана з ускладненнями у вигляді атрофії яєчка та чоловічої безплідності. Рекомендується оперативне лікування.
 3. Аденома простати – збільшення передміхурової залози, пов’язане з доброякісним розростанням її тканин. На початкових етапах часто протікає без клінічних симптомів, проте надалі проявляється порушеннями сечовипускання та застоєм сечі, іноді приєднанням інфекційного компонента. Патологія потребує комплексного обстеження. Проводяться різні лікувальні заходи, включаючи оперативне лікування, тривале спостереження за пацієнтом.

Також пацієнти «Нью Лайф» успішно проходять лікування сечокам’яної хвороби (камені в нирках, сечоводі) шляхом дистанційної літотрипсії ультразвуком, інфекцій сечостатевих шляхів, еректильної дисфункції та іншої урологічної патології. При необхідності проводиться лікування у стаціонарі клініки.

Основні переваги нашої клініки

КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД
Проводиться комплексне обстеження сечостатевих органів.
ПРИЙНЯТТЯ ВІРНИХ РІШЕНЬ
ПРИЙНЯТТЯ ВІРНИХ РІШЕНЬ
Система ухвалення клінічних рішень передбачає вибір адекватного лікування
МАЛОІНВАЗИВНІСТЬ
МАЛОІНВАЗИВНІСТЬ
Багато захворювань можна вилікувати за допомогою малоінвазивних втручань та процедур
ОСНАЩЕННЯ
ОСНАЩЕННЯ
Сучасне обладнання, якісна візуалізація для встановлення діагнозу та виконання інноваційного лікування
Записатися на прийом


  Лікарі
  Нью Лайф
  Лікар Нога Давид Анатолійович Нога Давид Анатолійович
  Головний лікар, хірург вищої категорії
  Досвід роботи: 34 роки
  Лікар Лузан Павло Вікторович Лузан Павло Вікторович
  Онкохірург вищої категорії
  Досвід роботи: 27 років
  Лікар Ковалеренко Лілія Сергіївна Ковалеренко Лілія Сергіївна
  Радіолог, лікар УЗ-діагностики вищої категорії
  Досвід роботи: 14 років
  Лікар Федоришин Родіон Петрович Федоришин Родіон Петрович
  Уролог вищої категорії, к.мед.н.
  Досвід роботи: 25 років
  Відгуки
  Нью Лайф

  Мова, стиль та орфографія авторів збережені

  Консультував уролог Федоришин Родіон Петрович. Відмінний фахівець все спокійно пояснив і показав у чому проблема. Після його консультації одразу спокійніше на душі стає і є бажання лікуватися. Загалом рекомендую лікаря.

  Павло
  38 років

  ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

  Нью Лайф
  Первинна консультація лікаря-уролога к.мед.н.
  700 грн.
  Повторна консультація лікаря-уролога к.мед.н.
  600 грн.