Хірургія гриж живота у клініці "Нью Лайф"

Грижею називається хірургічне захворювання, що характеризується виходом (випинання) внутрішніх органів черевної порожнини зі свого нормального становища. Найпоширенішим захворюванням серед дорослих і дітей є грижа живота. У медичній практиці прийнято розрізняти кілька видів гриж живота (черевної порожнини):

  • пахові грижі,
  • стегнові грижі,
  • грижі білої лінії живота (діастаз),
  • пупкові грижі,
  • післяопераційні.

Зовнішні ознаки грижі живота дуже очевидні: невластиві анатомічній будові тіла людини підшкірні випинання в підреберній ділянці, пахової промежини.

Грижі живота, які ми лікуємо

Ми спеціалізуємося на хірургічному лікуванні гриж живота та успішно виконуємо операції на грижах різних розмірів, проводимо ефективне лікування у випадках рецидиву.

ПАХОВА ГРИЖА

При неускладненій течії проявляється симптомами у вигляді припухлості або ущільнення в області паху (з одного або обох сторін), почуття дискомфорту та болю, що посилюється при фізичній напрузі та кашлі. Найчастіше зустрічається у чоловіків. Причинами захворювання виступають спадковість, важка фізична праця, ожиріння та вагітність у жінок. Пахвинна грижа загрожує утиском стінки кишечника і лікується тільки оперативним шляхом (відкрито або лапароскопією) із застосуванням ендопротезу (хірургічна сітка).

ПУПКОВА ГРИЖА

Симптоми пупкової грижі у дорослих та дітей однакові – це щільне випинання тканин навколо пупка, яке стає найбільш помітним при плачі, сміхі та напрузі при дефекації. Розрізняють вправні пупкові грижі та невправні: останні помітні навіть у горизонтальному положенні тіла за повного розслаблення живота. У чоловіків зустрічається рідко, зазвичай на захворювання страждають жінки внаслідок надмірної ваги або вагітності. Лікування пупкової грижі у дітей можливе масажем та фізичними вправами для зміцнення черевної стінки, у дорослих – лише хірургічним шляхом.

ГРИЖА БІЛОЇ ЛІНІЇ ЖИВОТА

При цьому виді грижі прямі м'язи по середній лінії живота розходяться, утворюючи щілину (діастаз). Випинання може бути утворене жировими тканинами та/або петлями тонкого кишечника. Грижа білої лінії живота характерна для чоловіків 20-35 років як результат ожиріння, фізичного перенапруги, запорів та небезпечна утиском свого вмісту. Як правило, виправляється хірургічним втручанням.

СТЕГНОВА ГРИЖА

Стегнова грижа часто зустрічається у дітей, причому частіше - у дівчаток і дівчат, і є випинання органів черевної порожнини в області стегнової складки. До причин відносять слабкі м'язи черевної стінки, різке схуднення, травми живота. Спровокувати це захворювання може сильний кашель, запор, фізична напруга, у жінок – численні вагітності. Лікування здійснюється лише хірургічною операцією.

ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНА ГРИЖА

Післяопераційні грижі утворюються внаслідок хірургічних втручань на органах черевної порожнини. Як правило, це петлі кишечника під тиском виходять за стінки черевної порожнини. Причинами виникнення можуть бути фізичні навантаження, надмірна вага, післяопераційні ускладнення (гематоми, розбіжність швів). Захворювання усувається хірургічним шляхом із застосуванням хірургічної сіточки.

ГРИЖІ ВНУТРІШНІХ ОРГАНІВ

Грижі внутрішніх органів (шлунка, стравоходу) є зміною положення органу в тілі людини в результаті патологічних змін розмірів органу та/або сполучних тканин. Причинами є важка фізична праця, ожиріння, вагітність у жінок. У кожному випадку лікування індивідуальне і визначається хірургом-герніологом, але у 99% захворювань – оперативне втручання.
Відео
Хірургія гриж живота
Лікар: Нога Давид Анатолійович

Чому обов'язково оперувати грижу?

Грижа ніколи не проходить сама по собі

Говорячи простою мовою, при цьому захворюванні якийсь орган (найчастіше - петлі кишечника) під тиском сусідніх органів змінив своє положення в організмі, при цьому пошкодивши передню стінку черевної порожнини, і вийшов під шкіру. Тиск сусідніх органів припинився, пошкодження стінки самоусунулося і витіснений орган може самостійно повернутися у своє становище? Очевидно, що ні.

Лікування грижі без операції не існує

Грижа живота небезпечна своїми ускладненнями: запалення, утиск грижі з некротичними наслідками, запори із застоєм калових мас у кишечнику (копростаз), порушення сексуальної функції. Гарантовано вилікувати грижу можна тільки за допомогою операції, інакше Ви ризикуєте витратити час і лише посилити ситуацію, вдаючись до неперевірених методів.

Ви зможете швидко повернутися до нормального життя

Сучасні малоінвазивні (щадні, малотравматичні) методики дозволяють вже через кілька годин того ж дня або наступного після операції залишити клініку. Госпіталізація та постільний режим не потрібні. Через місяць здоров'я повністю відновиться і Ви зможете повернутися до повноцінного життя, відвідування басейну та занять спортом.

Який лікар лікує грижу живота?

Хірургія гриж живота
Нога Давид Анатолійович

Герніологією називають область медицини, що займається вивченням та лікуванням гриж передньої черевної стінки. Герніопластика – це хірургічне втручання, спрямоване на усунення грижі шляхом її ушивання та зміцнення слабких областей черевної стінки. Операції з видалення гриж у клініці “Нью Лайф” проводить хірург-герніолог вищої категорії з 30-річним досвідом роботи в Україні та США (медичний центр Університету Лома Лінда, Каліфорнія) .

Давид Анатолійович є засновником та головним лікарем клініки “Нью Лайф”, має 22 наукові роботи, 3 патенти на винаходи (у тому числі один патент міжнародного PCT стандарту) та патентні права на 2 корисні моделі в медицині.

Методики проведення операцій з лікування грижі у Нью Лайф

Хірургія гриж живота
ВІДКРИТА ГЕРНІОПЛАСТИКА

Відкрита герніопластика дозволяє отримати доступ до вмісту грижі і грижових воріт за допомогою зовнішнього розрізу, при цьому надрізи, що виконуються, мінімальні, застосовувані інструменти малотравматичні, шовний матеріал з ультратонких сучасних матеріалів. Таким чином, при проведенні операцій ми дбаємо не лише про фізичний результат та усунення захворювання, а ще й про естетичні побажання наших пацієнтів. Хірурги в Нью Лайф використовують унікальну методику занурюваних швів > (Патент на винахід України № 49856, від. 15.10.2002), завдяки якій у пацієнта спостерігається практично повна відсутність рубців та шрамів.

Хірургія гриж живота
ЕНДОСКОПІЧНА (ЛАПАРОСКОПІЧНА) ГЕРНІОПЛАСТИКА

При використанні даної методики хірургічне втручання проводиться не через один великий розріз, а через два-три невеликі проколи до 0,5 см кожен. В отвори вводиться спеціальний ендоскопічний інструмент і виконуються всі необхідні маніпуляції, введення хірургічної сітки. Таким чином, ендоскопічна герніопластика дає кращі результати, оскільки розташування сітки з боку черевної порожнини надійніше захищає дефект пахового каналу або черевної стінки зі збільшенням внутрішньочеревного тиску.

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕНОГО ЛІКУВАННЯ
Нью Лайф

Відгуки пацієнтів

Відгуки
Нью Лайф

Мова, стиль та орфографія авторів збережені

Основні переваги нашої клініки

КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД
Проводиться комплексне обстеження
ПРИЙНЯТТЯ ВІРНИХ РІШЕНЬ
ПРИЙНЯТТЯ ВІРНИХ РІШЕНЬ
Система прийняття клінічних рішень передбачає вибір адекватного лікування
МАЛОІНВАЗИВНІСТЬ
МАЛОІНВАЗИВНІСТЬ
Багато захворювань можна вилікувати за допомогою малоінвазивних втручань та процедур
ОСНАЩЕННЯ
ОСНАЩЕННЯ
Сучасне обладнання, якісна візуалізація для встановлення діагнозу та виконання інноваційного лікування

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

Нью Лайф
Первинна консультація лікаря-хірурга (безкоштовно під час проведення операції)
650 грн.
Повторна консультація лікаря-хірурга
550 грн.
Пластика місцевими тканинами при неускладненій пахвинній грижі (без вартості анестезії)
від 8 500 грн.
Пластика вентральних вправних (пупкових, стегнових, білої лінії живота) гриж швами, що занурюються (без вартості анестезії)
від 8 500 грн.
Пластика вентральних невправних (пупкових, стегнових, білої лінії живота) гриж 1 категорії (без вартості анестезії)
від 11 000 грн.
Пластика вентральних невправних (пупкових, стегнових, білої лінії живота) гриж 2 категорії (без вартості анестезії)
від 13 800 грн.
Пластика вентральних невправних (пупкових, стегнових, білої лінії живота) гриж 3 категорії (без вартості анестезії)
від 15 000 грн.
Пластика вентральних невправних (пупкових, стегнових, білої лінії живота) гриж 4 категорії з інтубацією кишечника (без вартості анестезії)
від 21 600 грн.
Видалення грижі стравохідного отвору діафрагми. Фундоплікація (без вартості анестезії)
від 32 900 грн.
Записатися на прийом
  Оберіть напрямок


  This site is protected by reCAPTCHA and the Google
  Privacy Policyand Terms of Service apply.

  Лікарі
  Нью Лайф
  Лікар Нога Давид Анатолійович Нога Давид Анатолійович
  Головний лікар, хірург вищої категорії
  Досвід роботи: 34 роки
  Лікар Гринда Ігор Євгенович Гринда Ігор Євгенович
  Акушер-гінеколог вищої категорії
  Досвід роботи: 19 років
  Лікар Ковалеренко Лілія Сергіївна Ковалеренко Лілія Сергіївна
  Радіолог, лікар УЗ-діагностики вищої категорії
  Досвід роботи: 14 років
  Лікар Усачов Сергій Миколайович Усачов Сергій Миколайович
  Проктолог віщої категорії, к.мед.н.
  Досвід роботи: 20 років

  Error: Contact form not found.

  Error: Contact form not found.

  Error: Contact form not found.
   Оберіть напрямок   This site is protected by reCAPTCHA and the Google
   Privacy Policyand Terms of Service apply.