Гістероскопія у клініці "Нью Лайф"

Гістероскопія стала невід’ємною частиною сучасної гінекології, надаючи лікарям цінні інструменти для діагностики та лікування різних захворювань матки, а також підвищуючи ефективність медичного втручання у жіночому здоров’ї.

Гістероскопія: що це?

Гістероскопія – це сучасне малоінвазивне ендоскопічне гінекологічне дослідження, за допомогою якого виконується огляд внутрішньої поверхні матки: ендометрія слизової оболонки каналу шийки та трубних кутів. Тонкий та гнучкий інструмент із відеокамерою на кінці (гістероскоп), який вводиться через піхву та шийку матки, дозволяє в реальному часі оцінити зміни ендометрії, провести діагностику вузлів, поліпів та спайок.

Показання до проведення гістероскопії:

 • біль при менструації, дисменорея;
 • аменорея, відсутність менструальних виділень;
 • тривалі та болючі менструації з тривалими мажучими виділеннями;
 • болючі відчуття при статевому акті;
 • безпліддя та невиношування плода;
 • ранній клімакс та кровотечі в період клімаксу.

Переваги діагностичної гістероскопії включають точність діагностики, мінімальний вплив на організм пацієнтки та можливість проведення додаткових процедур у тому ж сеансі. Призначити проведення гістероскопічного обстеження лікар може після діагностики та первинного огляду пацієнта за наявності симптоматики та підозри про наявність захворювання, що потребує більш повної діагностики.

Існують два основних типи гістероскопії: діагностична та оперативна.

Офісна гістероскопія (діагностична)

Діагностична (офісна) гістероскопія спрямована на візуальне дослідження внутрішньої поверхні матки з використанням гістероскопу. Цей вид гістероскопії призначений для діагностики різних станів матки та є важливим інструментом у гінекології, який дозволяє лікарям оцінити стан матки, виявити причини менструальних порушень та безпліддя. Гістероскопічне обстеження – один із інноваційних методів, що дозволяє визначити причини невиношування та відсутності настання запліднення. Діагностика дає можливість виявити порушення, що ускладнюють імплантацію ембріона та усунути їх із мінімальним втручанням.
Діагностична гістероскопія рекомендується при різних симптомах та станах:

 1. нерегулярні менструації,
 2. безпліддя,
 3. болі внизу живота, аномалії матки,
 4. оцінка ефективності лікування у разі виявлених раніше патологій.

Гістерорезектоскопія (оперативна гістероскопія)

Гістерорезектоскопія є хірургічною процедурою, в рамках якої використовується гістероскоп з можливістю виконання резекції або видалення тканин зсередини матки. Ця техніка широко застосовується для лікування різних патологій матки:

 1. видалення поліпів ендометрію,
 2. видалення фіброматозних вузлів,
 3. видалення міоми матки, спайок перегородок порожнини матки
 4. усунення інших патологій.

Гістероскопія у Києві в клініці Нью Лайф проводиться під загальним наркозом з використанням сучасної анестезії. Переваги включають точне та ефективне видалення патологій, мінімальні травми та швидке відновлення після процедури. Сучасні методики дозволяють мінімізувати будь-які ризики та несприятливі наслідки. У свою чергу багаторічний досвід наших фахівців кратно збільшує ймовірність очікуваного результату.

Видалення поліпа в матці

Видалення поліпа в матці з використанням гістероскопії є мінімально інвазивною процедурою, яка часто дозволяє уникнути більш складних хірургічних втручань. Це ефективний метод лікування, спрямований на покращення стану жіночого репродуктивного здоров’я.
Видалення поліпа в матці часто виконується з використанням гістероскопії, а іноді і гістерорезектоскопії, залежно від розміру та характеру поліпа.

 • Якщо поліп маленький, його можна видалити відразу в рамках діагностичної гістероскопії. Для цього використовується інструмент, введений через канал гістероскопа, наприклад щипці або лупа.
 • Якщо поліп великий, або потрібне ширше втручання, може бути застосована гістерорезектоскопія. У цьому випадку використовується електричний інструмент (петля або електрохірургічний ніж) для видалення тканин поліпа.

Після процедури пацієнтці можуть призначити відпочинок та застерегти від фізичної активності на деякий час. Лікар також може рекомендувати протизапальні препарати та стежити за можливими симптомами, такими як кровотеча або біль.

Підготовка до проведення гістероскопії

Гістероскопія зазвичай виконується протягом першого тижня після закінчення менструації (7-10 днів від початку місячних), коли ендометрій має найменшу товщину та забезпечується найкраща видимість. Тим не менш, при необхідності процедура може проводитись у будь-який день менструального циклу.

Пацієнтці може знадобитися деяка попередня підготовка, включаючи гігієнічні процедури та, можливо, прийом препарату для розкриття шийки матки, що полегшить введення гістероскопу.

Гістероскопія у клініці Нью Лайф

ПОСТАНОВКА ТОЧНОГО ДІАГНОЗУ

Перед проведенням гістероскопії гінекологи Нью Лайф проводять первинний огляд та бесіду з пацієнтом для виявлення можливих протипоказань. Під час проведення процедури зображення гістероскопа передається на монітор, що дозволяє лікарю моментально виявляти та аналізувати виявлені патології.

ПІДБІР НАЙБІЛЬШ ДІЙНОГО ЛІКУВАННЯ

Гістероскопія відіграє ключову роль у виявленні та діагностиці різних захворювань матки, що дозволяє лікарям клініки Нью Лайф розробляти оптимальні стратегії лікування та забезпечувати високий рівень турботи про жіноче здоров'я.

РЕАБІЛІТАЦІЯ І СПОСТЕРЕЖЕННЯ

Після гістероскопії буде проведено детальний моніторинг для діагностики стану хворого. У клініці Нью Лайф у відновному періоді можливе перебування в умовах стаціонару та медичний супровід. За потреби повторні консультації гінекологів.
Відео
Гінекологічний напрямок
Лікар: Шкута Анатолій Миколайович

Основні переваги нашої клініки

КОМПЛЕКСНЕ ОБСТЕЖЕННЯ
КОМПЛЕКСНЕ ОБСТЕЖЕННЯ
Обстеження проводиться на сучасному обладнанні
КВАЛІФІКОВАНИЙ ПІДХІД
КВАЛІФІКОВАНИЙ ПІДХІД
Фахівці з великим досвідом та стажем роботи
МАЛОІНВАЗИВНІСТЬ
МАЛОІНВАЗИВНІСТЬ
Багато захворювань можна вилікувати за допомогою малоінвазивних хірургічних втручань
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ
Сучасне обладнання та висока кваліфікація лікарів дозволяють знайти рішення навіть у складних випадках
Записатися на прийом


  Лікарі
  Нью Лайф
  Лікар Гринда Ігор Євгенович Гринда Ігор Євгенович
  Акушер-гінеколог вищої категорії
  Досвід роботи: 19 років
  Лікар Шпура Людмила Володимирівна Шпура Людмила Володимирівна
  Акушер-гінеколог
  Досвід роботи: 10 років
  Лікар Говоруха Юлія Володимирівна Говоруха Юлія Володимирівна
  Акушер-гінеколог
  Досвід роботи: 8 років
  Лікар Рудюк Володимир Петрович Рудюк Володимир Петрович
  Анестезіолог вищої категорії
  Досвід роботи: 14 років
  Відгуки
  Нью Лайф

  Мова, стиль та орфографія авторів збережені

  Добрый день. Хочу поблагодарить Гринду Игоря Евгеньевича. Очень внимательный врач и специалист своего дела. Я лечила бесплодие 10 лет и ничего не помогало. Только после того, как в клинике “Нью лайф” Игорь Евгениевич сделал мне лапароскопию я наконец увидела долгожданные две полоски. Операция была сложной, но прошла успешно. Я точно не ошиблась с выбором лечащего врача.

  Сильвия

  Здравствуйте! Выражаю огромную благодарность за проведенную операцию Грынде Игорю и всему персоналу. А также анастезиологу Петровичу за очень комфортный наркоз))) Рада, что попала именно в вашу клинику.

  Ирина

  Дякую Ігорю Євгенійовичу та Володимиру Петровичу за професіоналізм та чуйність !! А також всьому медичному персоналу!!

  Валентина

  Якщо ви ще не знайшли свого лікаря-гінеколога, ви просто не були у Гринди І.Є. Він не тільки професіонал, а й людина з великим серцем.

  Юлія

  Гістероскопія: вартість процедури

  Нью Лайф
  Первинна консультація лікаря акушера-гінеколога (хірурга) вищої категорії
  900 грн.
  Повторна консультація лікаря акушера-гінеколога (хірурга) вищої категорії
  800 грн.
  Повторний гінекологічний огляд
  350 грн.
  Гістероскопія діагностична І категорії складності
  від 7 700 грн.
  Гістероскопія II категорії (поліпектомія, видалення синехій порожнини матки; електрокаутеризація вогнищ ендометріозу)
  від 9 600 грн.
  Гістероскопія III категорії (видалення субмукозних міоматозних вузлів, резекція перегородки порожнини матки)
  від 12 700 грн.