Лапароскопічні операції у клініці "Нью Лайф"

Лапароскопічні операції – це сучасний вид оперативних втручань, що знайшов застосування в черевній хірургії. Є інноваційною технологією, оскільки передбачає всього кілька невеликих розрізів (іноді достатньо одного), через які вводиться тонка трубка для проведення діагностичного дослідження або лікувальної маніпуляції. З позитивних сторін даного методу здійснення операцій немає активного контакту ранової поверхні із зовнішнім середовищем, не порушується анатомічна орієнтація органів, малоінвазивність, низька медикаментозна навантаження в післяопераційному періоді і, як наслідок, швидке відновлення.

Етапи лапароскопічних втручань

Лапароскопічні оперативні втручання з метою діагностики або лікування внутрішніх органів у міжнародній медичній клініці «НЬЮ ЛАЙФ» проводяться з дотриманням усіх правил та вимог сучасної медицини

ПЕРВИННА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Проводиться передопераційне обстеження, на якому визначаються показання до втручання, вибір анестезіологічної допомоги та види хірургічної допомоги.

ОПЕРАТИВНЕ ЛІКУВАННЯ

Виконуються сучасні інноваційні методики лікування з використанням унікальних лапароскопічних методик з найменшим ушкодженням тканин та швидким відновленням

РЕАБІЛІТАЦІЯ

У відновлювальному періоді можливе перебування в умовах стаціонару та медичний супровід. При необхідності проводиться реабілітаційне лікування та спостереження сімейним лікарем.

Лапароскопія матки: особливості та показання до процедури

Лапароскопія – поширений метод проведення гінекологічних операцій. Після проведення такого втручання відновлення організму проходить набагато коротші терміни і менш болісно, ​​ніж після класичної порожнинної операції. Лапароскопія – одна з послуг київської клініки Newlifeclinic, причому ціна процедури робить її привабливим способом вирішення гінекологічних складнощів для всіх категорій населення.

Лапароскопія: особливості процедури

Суть лапароскопічного втручання полягає у проведенні операції шляхом створення невеликих отворів у стінках органів, що не порушують глобального покриву. Такий підхід виключає можливість сильної кровотечі, утворення тромбів та необхідність тривалого відновлювального періоду. Через проколи в порожнину тіла до проведення втручання вводяться тонкі довгі інструменти, за допомогою яких під контролем мініатюрної камери хірург проводить маніпуляції, спрямовані на лікування захворювання. Лапароскопія матки, маткових труб, яєчників, придатків дозволяє позбавитися великого спектра захворювань, лікування яких раніше вимагало серйозного хірургічного втручання.

Переваги операції лапароскопії

Серед найчастіше вироблених операцій даним методом – лапароскопія міоми матки. Операція проводиться під анестезією (загальний наркоз) і залишає після великих ран. Серед найбільш відчутних наслідків – неприємні відчуття у сфері втручання.

За допомогою лапароскопії лікарі проводять видалення жовчного міхура, вузлів міоми, кіст яєчника, грижі. Віддалені органи чи його частини виводяться через невеликий розріз області пупка.

Лапароскопія кісти, міоми матки та інших спрямованостей із втручанням в органи малого тазу пацієнтки має виражений косметичний ефект (пошкодження тканин настільки малі, що шов мінімальний, практично невидимий після загоєння). Післяопераційні болі мінімізовані та не вимагають прийому сильних знеболюючих препаратів. Перебування у клініці у післяопераційний період скорочується до 1–2 діб.

У деяких ситуаціях лапароскопія може бути замінена більш щадною процедурою – гістероскопією, в ході якої виключені проколи тканин, а інструменти вводяться в порожнину через шийку матки.

Лапароскопія в гінекології проводиться лише після ретельної діагностики стану пацієнтки та отримання результатів аналізів, у тому числі досліджень крові, сечі. Залежно від показників, одержаних під час обстеження, гінеколог призначить додаткові підготовчі процедури. Запишіться на консультацію лікаря за телефонами або зв’язавшись із клінікою онлайн. Також ви можете дізнатись вартість лапароскопії.

Відео
Малоінвазивна хірургія
Лікар: Нога Давид Анатолійович

Основні переваги нашої клініки

КОМПЛЕКСНЕ ОБСТЕЖЕННЯ
КОМПЛЕКСНЕ ОБСТЕЖЕННЯ
Обстеження проводиться на сучасному обладнанні
КВАЛІФІКОВАНИЙ ПІДХІД
КВАЛІФІКОВАНИЙ ПІДХІД
Фахівці з великим досвідом та стажем роботи
МАЛОІНВАЗИВНІСТЬ
МАЛОІНВАЗИВНІСТЬ
Багато захворювань можна вилікувати за допомогою малоінвазивних хірургічних втручань
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ
Сучасне обладнання та висока кваліфікація лікарів дозволяють знайти рішення навіть у складних випадках
Записатися на прийом


  Лікарі
  Нью Лайф
  Лікар Шпура Людмила Володимирівна Шпура Людмила Володимирівна
  Акушер-гінеколог
  Досвід роботи: 10 років
  Лікар Говоруха Юлія Володимирівна Говоруха Юлія Володимирівна
  Акушер-гінеколог
  Досвід роботи: 8 років
  Лікар Рудюк Володимир Петрович Рудюк Володимир Петрович
  Анестезіолог вищої категорії
  Досвід роботи: 14 років
  Лікар Гринда Ігор Євгенович Гринда Ігор Євгенович
  Акушер-гінеколог вищої категорії
  Досвід роботи: 19 років
  Відгуки
  Нью Лайф

  Мова, стиль та орфографія авторів збережені

  Добрый день. Хочу поблагодарить Гринду Игоря Евгеньевича. Очень внимательный врач и специалист своего дела. Я лечила бесплодие 10 лет и ничего не помогало. Только после того, как в клинике “Нью лайф” Игорь Евгениевич сделал мне лапароскопию я наконец увидела долгожданные две полоски. Операция была сложной, но прошла успешно. Я точно не ошиблась с выбором лечащего врача.

  Сильвия

  Здравствуйте! Выражаю огромную благодарность за проведенную операцию Грынде Игорю и всему персоналу. А также анастезиологу Петровичу за очень комфортный наркоз))) Рада, что попала именно в вашу клинику.

  Ирина

  ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

  Нью Лайф
  Первинна консультація лікаря акушера-гінеколога (хірурга) вищої категорії
  750 грн.
  Повторна консультація лікаря акушера-гінеколога (хірурга) вищої категорії
  650 грн.
  Повторний гінекологічний огляд
  350 грн.
  Лапароскопія І категорії складності (діагностична)
  від 18 100 грн.
  Лапароскопія II категорії складності (кісти яєчників, параоваріальні та паратубарні кісти, ендометріоз, перевірка прохідності маткових труб, сальпінгонеостомія -пластика маткових труб, тубектомія (видалення труб), аднексектомія (видалення придатків), міомектомія, інактив при СПЯ)
  від 24 500 грн.
  Лапароскопія ІІІ категорії складності (ампутація матки з придатками та без, гістеректомія з придатками та без, видалення великих міом матки, будь-які операції при складному спайковому процесі)
  від 27 500 грн.
  Лапароскопія IV категорії складності (видалення великих маток із вузлами)
  від 29 500 грн.
  Лапароскопія V категорії складності (важкі гінекологічні операції)
  від 32 500 грн.