Імплантація зубів у Києві

Імплантація зубів під ключ – оперативне втручання, що дозволяє провести відновлення зубного ряду як зовні, і зі збереженням функціональних можливостей.

Імплантація зубів: особливості процедури

Одного бажання клієнта для імплантації імплантації недостатньо. Лікарі суворо дотримуються правил проведення процедури, завдяки чому ускладнення виникають у мінімальній кількості випадків. Перед імплантацією проводиться кілька додаткових досліджень:

  • рентген;
  • комп’ютерна томографія.

За результатами проведених досліджень фахівці складають 3D модель черепа, вивчають особливості отриманої картини та підбирають матеріали, що найбільше відповідають результатам.

Дентальна імплантологія дає можливість встановити протези навіть за повної відсутності зубів. Такі елементи є незнімними і точно відтворюють функції зубів. На відміну від мостів і коронок зубні імпланти зберігають міцність і функціональність протягом усього життя власника, зберігають свою форму, допомагають запобігти ослабленню кісткової тканини.

Імплантація зубів у клініці Newlifeclinic – це прийнятна вартість послуг та висока якість роботи. Особа після проведення втручання зберігає міміку, не змінює контурів в області рота. Між яснами та імплантами не залишається проміжків, у яких можуть накопичуватися залишки їжі, імпланти абсолютно не обмежують жування.

Повна імплантація зубів: протипоказання та можливі ускладнення

Перед імплантацією зубів лікар проводить повне лікування ротової порожнини, включаючи позбавлення таких захворювань як карієс, видалення залишків зубного ряду. На наступному етапі імпланти імпланти на місця коріння зубів, після їх приживлення на металеві стрижні встановлюються незнімні коронки і мости з кераміки. Для повної заміни зубів штучними елементами в середньому необхідно 2-3 візити до лікаря.

Процедура практично немає обмежень до проведення. Серед протипоказань до операції:

  • вагітність;
  • лікування після інсульту, інфаркту;
  • ГРВІ.

Імплантація зубів у Києві не проводиться також під час гострих стадій хронічних захворювань.

Завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій втручання, воно практично не має ускладнень. Серед можливих наслідків операції – запалення тканин, викликане недотриманням правил гігієни ротової порожнини після процедури, та відторгнення імплантів (рідкісне явище, оскільки в сучасній практиці використовуються матеріали, що не викликають реакцій організму людини).

Імплантація зубів – новий напрямок, завдяки якому стоматологія в Україні вийшла на високий рівень. Розміщення керамічних виробів у ротовій порожнині дає можливість людям, які повністю або частково втратили зуби повернутися до ведення звичного життя, наповненого смаком та посмішками. Нові зуби також як і «рідні», можуть бути схильні до чищення, відбілювання, не вимагають використання спеціальних засобів догляду. Це – зручний та практичний спосіб вирішення найскладніших стоматологічних проблем. Дізнайтесь ціни на процедуру імплантації зубів, зв’язавшись із нами по телефону.

Основні переваги нашої клініки

КОМПЛЕКСНЕ ОБСТЕЖЕННЯ
КОМПЛЕКСНЕ ОБСТЕЖЕННЯ
Обстеження проводиться на сучасному обладнанні
КВАЛІФІКОВАНИЙ ПІДХІД
КВАЛІФІКОВАНИЙ ПІДХІД
Фахівці з великим досвідом та стажем роботи
МАЛОІНВАЗИВНІСТЬ
МАЛОІНВАЗИВНІСТЬ
Багато захворювань можна вилікувати за допомогою малоінвазивних хірургічних втручань
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ
Сучасне обладнання та висока кваліфікація лікарів дозволяють знайти рішення навіть у складних випадках
Лікарі
Нью Лайф
Лікар Семчук Андрій Віталійович Семчук Андрій Віталійович
Дерматовенеролог вищої категорії
Записатися на прийом