Стоматологія в клініці "Нью Лайф"

Стоматолог — це фахівець, у сферу компетенції якого входить діагностика, профілактика та лікування ушкоджень та захворювань зубів та м’яких тканин ротової порожнини. Стоматологія вже давно відійшла від банального лікування карієсу і зараз має розгалужені напрямки з різних спеціальностей. Фахівці стоматологи вирішують проблеми пацієнтів за допомогою терапевтичних та хірургічних методів.

Коли необхідно звернутися до стоматолога

Основними причинами звернення до стоматолога є:
 • Біль у зубах
 • Кровотеча з ясен
 • Випадання зубів
 • Ушкодження зубів
 • Порушення зубного ряду
 • Набряк в області зуба
 • З профілактичною метою

У міжнародній медичній клініці «Нью Лайф» послуги, що надаються стоматологами, надаються комплексно, з урахуванням усіх анатомо-фізіологічних особливостей будови ротової порожнини та із застосуванням сучасних методів обстеження та лікування.

Основні переваги нашої клініки

ЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ
ЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ
У лікуванні та профілактиці застосовуються матеріали провідних світових виробників
ДІАГНОСТИКА
ДІАГНОСТИКА
Сучасне обладнання дозволяє проводити візуалізацію навіть важкодоступних місць ротової порожнини.
ОСНАЩЕННІСТЬ
ОСНАЩЕННІСТЬ
Технічний потенціал клініки дозволяє проводити складні та багатоетапні втручання
КОМФОРТ
КОМФОРТ
Створено всі умови для проведення різноманітних лікувальних та профілактичних процедур

Послуги стоматолога в «Нью Лайф»

Лікарі-стоматологи «Нью Лайф» проводять діагностику з використанням сучасних технологій та методик

Допомога стоматолога терапевта. У клініці «Нью Лайф» можна пройти комплексне обстеження та лікування різної стоматологічної патології у стоматолога терапевта. Послуги з надання стоматологічної допомоги надаються у комфортних умовах із застосуванням сучасних знеболювальних засобів для анестезії, пломбувальних матеріалів та лікарських речовин.

Чистка зубів. Професійне чищення зубів здійснюється за допомогою технології VR Flow або ультразвуком. Коли під великим тиском або за допомогою ультразвуку здійснюється дбайлива без пошкодження власних тканин очищення поверхні зубної емалі від нальоту та зубних відкладень.

Реставрація зубів. Збереження власних зубів і тканин ротової порожнини є на сьогодні пріоритетним завданням у стоматології. Тому активно розвиваються методи, які за допомогою сучасних інноваційних матеріалів допомагають після комплексного лікування зруйнованого зуба повною мірою відтворити його форму та структуру.

Протезування. При повній втраті зуба або кількох зубів виконується протезування. Сьогодні існують різні варіанти протезування, які дозволяють вирішити безліч естетичних проблем і повністю відновити функціональність ротової порожнини без грубого втручання. При цьому застосовуються матеріали, що відрізняються довговічністю і практично не відрізняються своїми властивостями з природними.

Записатися на прийом


  Відео
  Сучасні принципи консультування та ведення пацієнтів
  Лікар: Нога Давид Анатолійович

  Лікування стоматологічної патології

  Стоматологічну допомогу можна умовно поділити на два види: невідкладну та планову. Невідкладна допомога виконується у разі вираженого больового синдрому або за наявності гострих ускладнень. Планова надається найближчим часом після ретельного обстеження
  1. ЛІКУВАННЯ ПРИ КАРІЄСІ
   Карієс – це захворювання зубів, безпосередньо пов’язане з активністю патогенних мікроорганізмів у ротовій порожнині. Внаслідок їх життєдіяльності відбувається зниження міцності емалі, внаслідок чого з’являються каріозні ходи та порожнини ушкодження. Лікування карієсу повинно виконуватися на ранніх етапах, оскільки запущений процес часто призводить до руйнування зуба та вираженої клінічної картини у вигляді болю, набряку та цілого ряду ускладнень.
  2. ЛІКУВАННЯ ПРИ ПАРОДОНТИТІЗапальні процеси в області м’яких тканин навколо альвеолярної частини зуба називають пародонтитом. Ця патологія часто супроводжується набряклістю ясен, кровоточивістю та нерідко призводить до ураження альвеолярних відділів зубів у подальшому. Лікування пародонтиту повинно проводитися із застосуванням сучасних методів, що запобігає розвитку рецидивів у майбутньому.
  3. ЛІКУВАННЯ ПРИ ПОШКОДЖЕННЯХ ЗУБІВ
   У клініці «Нью Лайф» створено всі умови для діагностики та лікування ушкоджень зубів. У кожної людини зубний ряд має свою індивідуальну будову та орієнтацію у просторі. Щелепно-лицьовий та рецепторний апарат ротової порожнини працюють у взаємодії один з одним і часто порушення у будові зубного ряду веде до перерозподілу навантаження і відповідно до дискомфорту та порушень функціонування. Тому дуже важливо зберегти анатомічні взаємини у ротовій порожнині окремих її елементів. Це можливо за допомогою реставрації зубів та протезування.
  Лікарі
  Нью Лайф
  Лікар Нога Давид Анатолійович Нога Давид Анатолійович
  Головний лікар, хірург вищої категорії
  Досвід роботи: 34 роки
  Лікар Гринда Ігор Євгенович Гринда Ігор Євгенович
  Акушер-гінеколог вищої категорії
  Досвід роботи: 19 років
  Лікар Федоришин Родіон Петрович Федоришин Родіон Петрович
  Уролог вищої категорії, к.мед.н.
  Досвід роботи: 25 років
  Лікар Семчук Андрій Віталійович Семчук Андрій Віталійович
  Дерматовенеролог вищої категорії
  Відгуки
  Нью Лайф

  Мова, стиль та орфографія авторів збережені