Металокерамічні зубні коронки

Фіксація металокерамічних коронок – один із найпопулярніших видів зубного протезування в сучасній стоматології. Високий попит саме на цей тип виробів продиктований поєднанням кількох факторів – прийнятної ціни на коронки з металокераміки, відмінної міцності елементів, відсутністю обмежень для використання, практично повною відповідністю штучних протезів справжнім зубам за формою, кольором, зручністю.

Металокерамічна коронка: види протезів та показання до процедури

Установка зубних коронок з металокераміки дозволяє повернути втрачені через втрату зубів мовні та жувальні функції, а також отримати гарну білу посмішку, доглядати за якою не складніше, ніж за природним зубним рядом.

Види коронок на зуби: металокераміка

Усі доступні сьогодні металокерамічні коронки розрізняються між собою за важливим критерієм – типом матеріалу, що застосовується для виготовлення каркасу. Стоматологи з цією метою використовують спеціальні сплави, серед властивостей яких – підвищена міцність та гіпоалергенність. Серед популярних варіантів:

  • хромокобальтові композиції;
  • сплави з дорогоцінних металів (срібло+паладій, золото+платина).

Коронки з дорогоцінних металів коштують дорожче, але при цьому мають покращені властивості – відмінно прилягають до основи і краще сприймаються організмом.

Ще одна відмінність різних видів коронок – тип виробництва. Одні конструкції виготовляють методом цілісного лиття, інші фрезуванням.

Показання до встановлення металокерамічних коронок

Коронки з металокераміки – відмінне рішення як за ціною, так і якістю. Вони не мають обмежень за віком, зовні не відрізняються від «рідних» зубів.

У ситуаціях, коли відновлення зуба неможливе з будь-якої причини, лікар запропонує пацієнтові встановити зубний протез у вигляді коронки. Заміна може бути здійснена при:

  • повна втрата одного або декількох зубів;
  • схильність дентальної тканини до стирання;
  • руйнування зубного ряду внаслідок травм;
  • наявність протипоказань до встановлення вінірів та вкладок;
  • патології.

Механізм встановлення коронок включає кілька етапів. Уся процедура займає в середньому 10-14 днів.

За відсутності протипоказань до протезування лікар проводить лікування ротової порожнини та підготовку до розміщення коронок.

На наступному етапі стоматолог проводить підготовку зубної оболонки до протезування. Після зняття зліпка встановлюється тимчасова коронка, а по завершенні виготовлення постійного протеза проводиться його примірка і корекція.

Після облицьовування каркасу керамікою проводиться завершальна робота зі встановлення протезів. Готові вироби повністю функціонально відповідають природним зубам – не ускладнюють жування, не змінюють форму обличчя, прикусу. Правильно розміщений протез не залишає зазору між яснами та зубом, що виключає попадання залишків їжі.

Дізнайтеся, яка ціна на коронки з хорошої металокераміки в клініці Newlifeclinic, зв’язавшись з нами. Стоматологи нашого центру мають величезний досвід протезування та допоможуть вирішити будь-які дентальні проблеми.

Основні переваги нашої клініки

КОМПЛЕКСНЕ ОБСТЕЖЕННЯ
КОМПЛЕКСНЕ ОБСТЕЖЕННЯ
Обстеження проводиться на сучасному обладнанні
КВАЛІФІКОВАНИЙ ПІДХІД
КВАЛІФІКОВАНИЙ ПІДХІД
Фахівці з великим досвідом та стажем роботи
МАЛОІНВАЗИВНІСТЬ
МАЛОІНВАЗИВНІСТЬ
Багато захворювань можна вилікувати за допомогою малоінвазивних хірургічних втручань
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ
Сучасне обладнання та висока кваліфікація лікарів дозволяють знайти рішення навіть у складних випадках
Лікарі
Нью Лайф
Лікар Нога Давид Анатолійович Нога Давид Анатолійович
Головний лікар, хірург вищої категорії
Досвід роботи: 34 роки
Лікар Гринда Ігор Євгенович Гринда Ігор Євгенович
Акушер-гінеколог вищої категорії
Досвід роботи: 19 років
Лікар Ковалеренко Лілія Сергіївна Ковалеренко Лілія Сергіївна
Радіолог, лікар УЗ-діагностики вищої категорії
Досвід роботи: 14 років
Лікар Федоришин Родіон Петрович Федоришин Родіон Петрович
Уролог вищої категорії, к.мед.н.
Досвід роботи: 25 років
Записатися на прийом