Комплексне обстеження

Комплексне обстеження – за 45 хвилин.

Огляд, загальні аналізи крові, сечі, цукру, ЕКГ, ризики хвороб серця, раку, цукрового діабету. При необхідності, додатково, – ендоскопія, УЗД, рентген, біохімія крові, кардіо-, онко-маркери та інше.
МІНІМУМ ЧАСУ на обстеження та призначення.
За рахунок «кабінету пацієнта»… Лікар йде в оглядову до пацієнта, а не пацієнт в кабінет лікаря. Діагностичні дослідження «йдуть» до оглядової пацієнта, а не пацієнт до діагностичних кабінетів, що уможливлює все те, що потребує мінімум 2-3 доби в полікліниці, проходити в нашій кліниці за 1-2 години.
Аналізи
 • аналізатори крові – гематологічний, біохімічний
 • аналізатор сечі і калу
 • бактеріологія
 • ПЛР патогістології, гистохимія
Діагностика
Інструментальна:
 • ЕКГ,
 • УЗД с Допплером,
 • Ендоскопія:
 • гастродуоденоскопія,
 • колоноскопія,
 • лапароскопія,
 • гістероскопія
 • Рентген,
 • МРТ,
 • КТ.
Сімейна медицина
Добросовісний лікар, перш ніж призначити хворому
лікування, повинен дізнатися не тільки його хворобу,
але й звички його в здоровому стані, і властивості тіла.
Марк Туллій Цицерон
В Україні поступово формується технологія, заснована на тому, що більшість захворювань можна і потрібно лікувати, не вдаючись до умов стаціонару. Це набагато дешевше і ефективніше. До кого ж звертатися пацієнтам, якщо не в лікарню? Новий перспективний напрямок називається сімейною медициною. Це – не звична нам терапія і не лікування всіх членів однієї родини. Слово «сімейна» тут не ключове. Більше того, кожен член однієї сім’ї може лікуватися в іншого сімейного лікаря. Суть же полягає в тому, що сімейний лікар цілісно підходить до людини. Він – той медичний фахівець, до якого пацієнт приходить в першу чергу і від якого йде, завершивши лікування.
Призначення декількох вузьких фахівців, дії яких, як правило, не скоординовані, носять фрагментарний характер. Це – спроби лікування. Такі призначення можуть суперечити один одному, а розібратися в них самостійно пацієнт не може. Та й не повинен. Лікар, який зводить воєдино всі призначення, стежить за загальним станом хворого, бере участь у розробці лікувально-оздоровчих планів, координує їх реалізацію, – це і є сімейний лікар. Його завдання – надання первинної допомоги на амбулаторному рівні. Прототипом такого лікаря є земські лікарі чи сучасні сільські лікарі. Вони – і хірурги, і Лори, і педіатри, і травматологи, і ортопеди, і акушери … на амбулаторному рівні.
Фахівці клініки «Нью Лайф» адаптують досвід американських колег. Навчання сімейних лікарів проходить під керівництвом практикуючого лікаря з США, адже фахівців такого профілю українські навчальні заклади поки не готують.
У клініку «Нью Лайф» може звернутися пацієнт з будь-якими захворюваннями: ЛОР-патологіями, неврологією, хірургією, травматологією – з усіма хворобами. У нас працюють фахівці з універсальним колом знань, а також вузькі спеціалісти до яких сімейний лікар може направляти і з якими може радитися при необхідності Сімейний лікар не тільки надає професійну допомогу при виникненні конкретного захворювання. Він здійснює загальну корекцію способу життя, служить провідником в складній системі охорони здоров’я. І тут цілі сімейного лікаря тісно переплітаються з профілактичною медициною. Адже профілактика – найкраще лікування.
Операційна

DSC_4824

Оригінальна малотравматична пластика гриж, пупкові і інші черевні грижі без швів на шкірі. Після операції не треба перебувати в клініки, і не треба знімати шви з шкіри. (Патент на винахід України № 49856, від 15.10.2002).
Операційна, де проводять операції з малої хірургії (грижа, апендицит, пластична хірургія, інструментальна: Лапароскопічні – холецистектомія (видалення жовчного міхура), апендектомія (видалення апендикса) видалення пухлин товстої кишки, кіст яєчників, матки, гістероскопічні операції, хірургія прямої кишки, доброякісні пухлини, обробка ран, зняття швів) і великий хірургії (шлункова, кишкова, в тому числі на товстому кишечнику, печінці, підшлунковій залозі) в умовах стаціонару в тому числі оперативне лікування:
– Гнійних ран, опіків, обморожень;
– Захворювань органів черевної порожнини – гострий і хронічний гострий апендицит, гострий холецистит, жовчнокам’яна хвороба, всі види виразкових кровотеч, гострий панкреатит, планові і обмеженні грижі, кишкова непрохідність, захворювань шлунка, кишечника, печінки, жовчних протоків підшлункової залози, цирозу печінки, хронічного гепатиту та ін.);
– Органів грудної порожнини – гострих і хронічних захворювань стравоходу;
– Онкологічних (ракових);
– Онкохірургія, проктологія, гінекологія, ендокринологія, маммология, урологія;
– Урологічних (сечостатевої системи);
– Судинних;
– Гінекологічних (жіночих);
– Ендокринологічних;
– Нейрохірургічних – головного і спинного мозку;
– Молочної залози;
– Ожиріння.
Методи хірургічного лікування:
– Лазери і криохирургия, гідродіссекція;
– Ендоваскулярні ендоскопічні методи лікування;
– Резекції печінки, шлунка, підшлункової залози, стравоходу і прямої кишки;
– Надпіхвова ампутація матки, резекція яєчників, гістеректомія;
– Нефроктомія, пієлолітотомія, простатектомія, аденомектомія й інше;
– Повторні і симультанні оперативні втручання;
– Косметична і пластична хірургія;
– Хірургія периферичних нервів;
– Лазерна та криохирургия;
– Хірургічне лікування гриж (всі види герниопластики);
– Неінвазивні ендобілярние хірургічні методи лікування непрохідності жовчовивідних проток;
– Еферентна терапія;
– Нові технології в хірургії – гідроскальпель.
Цукровий діабет:
– Хірургічне лікування ускладнень цукрового діабету ( “діабетична стопа”, облітеруючі захворювання судин нижніх кінцівок і ін.)
– Хірургічне лікування захворювань органів черевної порожнини у хворих на цукровий діабет.
Клініка пропонує широкий спектр пластичних операцій, серед яких:
– Одномоментні операції. Високий рівень підготовки хірургів нашої клініки і залучення фахівців з США дозволяє усувати хірургічну патологію черевної порожнини (холецистит, фіброміома матки, грижі живота) з одночасним усуненням косметичного дефекту (видалення надлишкового жиру) і розташуванням рубця під лінією плавок.
– Усунення зморшок і млявості шкіри обличчя, верхніх і нижніх повік, лоба, шиї.
– Протезування молочних залоз (збільшення обсягу).
– Операції з усунення ожиріння, надлишкової жирової тканини передньої черевної стінки, стегон; опущення і в’ялості передньої черевної стінки.
– Контурна і редукционная (зменшення обсягу) пластика молочних залоз.
– Корекція форми носа, вушних раковин.
– Ліпоаспіріція – усунення надлишкової жирової тканини без видимих шкірних розрізів.
– Видалення доброякісних пухлин м’яких тканин.
– Видалення келоїдних рубців.
– Пластика зовнішніх статевих органів.
Стоматологія

DSC_4804

 

 

 

Телемедицина
У клініці встановлено телетермінал, що дозволяє проводити консультації з колегами з Німеччини, Америки, Австрії, Ізраїлю в режимі реального часу. Це ще одна перевага універсальної оглядової: невідкладне проведення консиліуму у разі виникнення такої необхідності. Використання телетермінала економить час хворого та кошти і дозволяє швидше надавати допомогу.
За допомогою телетермінала можна не просто проводити консультації: на іншому кінці планети лікар не тільки бачить хворого, але й бере участь в огляді, спостерігає пальпацію, ставить питання. Це дає можливість підключати фахівців у найрізноманітніших галузях медицини і використовувати досвід західних колег, не витрачаючи часу на попередню запис, переїзди, черги і інш. Такий метод особливо важливий, коли потрібна консультація зарубіжного лікаря, від якого відділяють тисячі кілометрів.
Знаменитий французький мораліст XVII століття Жан де Лабрюйер казав: «Хороший лікар – це людина, що знає засоби від деяких недуг, якщо хвороба йому незнайома, що кличе до хворого тих, хто зможе йому допомогти».
Ціни на послуги
У нашому медичному центрі ви можете отримати кваліфіковану консультацію лікарів:
– хірурги;
– травматологи;
– лор;
– урологи;
– гінекологи;
– акушери;
– дерматологи;
– педіатри;
– терапевти;
– невропатологи;
– психоневрологи;
– кардіологи;
– стоматолог.
Під час консультації лікар зробить:
– консультацію і огляд , в разі необхідності;
– діагностичні дослідження;
– ефективне лікування.
Розуміючи, наскільки великий спектр поліклінічних послуг в клініці Нью Лайф, ми б хотіли допомогти Вам розібратися в цьому, а також зробити крок в відкритості, чесності, добропорядності та надійності перед Вами. Для цього ми пропонуємо Вам ознайомитися з прайсом клініки:

Завантажити прайс