Про клініку
Клініка «Нью Лайф» існує з 1997 року. Почавши зі стоматології, вона поступово розширювалася. Були додані напрямки хірургії, терапії, ортопедії, імплантології, педіатрії, акушерства та гінекології, дерматології, психіатрії. Сьогодні ці напрямки та цих фахівців об’єднує сімейна медицина та сімейний лікар.
«Нью Лайф» займає приміщення на першому поверсі будинку 44-А, по вул.Ревуцького (м.Харківська, Київ). Графік роботи клініки: понеділок – четвер з 8:00 до 20:00, п’ятниця з 8:00 до 16:00, субота, неділя – вихідний. Щоденно тут ведуть прийом пацієнтів спеціалісти: сімейні лікарі, хірурги, в тому числі пластичні, гінекологи, дерматологи, урологи, педіатри, кардіологи, невропатологи, психоневрологи та інші. Проводиться інструментальна (УЗД, гастродуоденоскопія, колоноскопія, кольпоскопія, лапаро,- гістероскопії, рентген, при необхідності МРТ, КТ), лабораторна (загальні аналізи крові, сечі, біохімічні та інші, бактеріологичні, ПЦР та інші) діагностика, оперативні втручання. Працює кабінет стоматології.
У «Нью Лайф» обладнані:
– універсальні оглядові, де пацієнти проходять всі обстеження, і куди для огляду хворого приходить лікар;
– операційна, де проводять операції з малої хірургії (грижа, апендицит, пластична хірургія, інструментальна: лапароскопічні –  холецистектомія (видалення жовчного міхура), апендектомія (видалення апендикса) видалення пухлин товстої кишки,  кіст яєчників, матки, гістероскопічні операції, хірургічні втручання на  прямій кишці, доброякісні пухлини, зашивання ран, зняття швів) та великої хірургії (шлункова, кишкова, в тому числі на товстому кишківнику, печінці, підшлунковій залозі)  в умовах стаціонару;
– стоматологія з операційним кабінетом для імплантації;
– кімнати тимчасового післяопераційного перебування хворого;
– лабораторно-інструментальний діагностичний комплекс, оснащений сучасним функціональним обладнанням.
Клініка підтримує партнерські відносини з університетом Лома Лінди – одним з найвідоміших в Америці, розташованим поблизу Лос-Анджелеса, іншими клініками США – пластичної хірургії, імплантології, сімейної, профілактичної медицини та інше. Тут працюють знамениті вчені, студенти опановують передовими знаннями і можливостями, які надає сучасна наука.
Фахівці клініки «Нью Лайф» адаптують досвід американських колег. Навчання сімейних лікарів проходить під керівництвом практикуючого лікаря з США, адже фахівців такого профілю українські навчальні заклади поки не готують.
У клініці встановлено телетермінал, що дозволяє проводити консультації з колегами з Німеччини , Америки, Австрії, Ізраїлю в режимі реального часу. Це ще одна перевага універсальної оглядової: невідкладне проведення консиліуму у разі виникнення такої необхідності. Використання телетермінала економить час хворого та кошти і дозволяє швидше надавати допомогу.
За допомогою телетермінала можна не просто проводити консультації: на іншому кінці планети лікар не тільки бачить хворого, але й бере участь в огляді, спостерігає пальпацію, ставить питання. Це дає можливість підключати фахівців у найрізноманітніших галузях медицини і використовувати досвід західних колег, не витрачаючи часу на попередній запис, переїзди, черги та інше. Такий метод особливо важливий, коли потрібна консультація зарубіжного лікаря, від якого відділяють тисячі кілометрів. Знаменитий французький мораліст XVII століття Жан де Лабрюйер говорив: «Хороший лікар – це людина, що знає засоби від деяких недуг, якщо хвороба йому незнайома, що кличе до хворого тих, хто зможе йому допомогти».
Подяки
Висловлюється подяка за підтримку та допомогу у впровадженні проекту міжнародної медичної клініки Нью Лайф:
Керівництву та фахівцям Медичного Університету Лома Лінда, Каліфорнія, США, колишньому президенту проф. Лин Бернс, та діючому президенту проф. Ричарду Харту, відповідальному за зв’язок з клінікою проф. Єлою Шульцу.
Президенту Карпатія Траст Фонд Калині Олександрівні Бирмеле та фінансовому директору Френку Скорцю.
Доктору Джону Єлувею, лікарю сімейної та профілактичної медицини, Магістру охорони громадського здоров’я, дійсному члену асоціації сімейної та профілактичної медицини, Члену клуба «Роторі» та його дружині – Марі Анн Єлувей, Новато, Каліфорнія, США.
Президенту та членам громадської організації «Медичний розвіток України», Каліфорнія, США, Білу Солонюку, та членам організації Даниїлу Скорцю та іншим членам.
Проф. Скибі Володимиру Вікторовичу, д.м.н., лауреату Державної премії, проректору та завідувачу кафедри хірургічних хвороб  Київського медичного університету, директору хірургічного центру Київської міської лікарні № 1.